Ściana płaczu Shutterstock
(2014-02-06, 16:41:33)canion1 napisał(a):
(2014-02-06, 16:30:50)Esdras napisał(a): To znaczy się że teraz jest źle ? ?? Bo u mnie jest dobrze !!! To jak jeszcze lepsze przyjdzie to dopiero będzie zaje... !


nie jest żle. poprostu jest stabilnie słabo. wiem że dla niektorych cieżko w takim momencie o motywację. właśnie jedną owieczkę nawróciłem ze złej drogi zaniechania. wielu tej zimy nie przetrwa.

Prawo dżungli "sory tak jest na stokach"
Odpowiedz
(2014-02-06, 16:41:33)canion1 napisał(a):
(2014-02-06, 16:30:50)Esdras napisał(a): To znaczy się że teraz jest źle ? ?? Bo u mnie jest dobrze !!! To jak jeszcze lepsze przyjdzie to dopiero będzie zaje... !


nie jest żle. poprostu jest stabilnie słabo. wiem że dla niektorych cieżko w takim momencie o motywację. właśnie jedną owieczkę nawróciłem ze złej drogi zaniechania. wielu tej zimy nie przetrwa.

nawet 2 owieczki ... Icon_wink albo owieczkę i osiołka Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2014-02-06, 16:37:20)harley_ napisał(a): modernizację to mogą robić fabryki. manufaktura się nie ma za co modernizować. to walka o przetrwanieSmile

zawsze mozna zainwestować w pampersy i wydajność wzrośnie Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Wuja to nie optymalizacja, to już hardcoreSmile
Odpowiedz
(2014-02-06, 17:09:53)Wuja napisał(a):
(2014-02-06, 16:37:20)harley_ napisał(a): modernizację to mogą robić fabryki. manufaktura się nie ma za co modernizować. to walka o przetrwanieSmile

zawsze mozna zainwestować w pampersy i wydajność wzrośnie Icon_cheesygrin

taniej przenieść komputer do toalety i bez wstawania można wykonać większość czynności domowych, niezbędnych do życia Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
Grzesiu i zyskać można w ten sposób miejsce w studio Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2014-02-06, 16:41:33)canion1 napisał(a): a ich zamarźniete brakiem DLi kości , odsłonią topniejące promieniami wiosennego słońca lody.

Ech....Jakie to poetyckie... Jednak mogłam zwlec się z łózka w poprzedni weekend i zobaczyć człowieka który ma wiatr we włosach i wypowiada się w ten sposób Smile
Odpowiedz
(2014-02-06, 18:14:45)alga38 napisał(a):
(2014-02-06, 16:41:33)canion1 napisał(a): a ich zamarźniete brakiem DLi kości , odsłonią topniejące promieniami wiosennego słońca lody.

Ech....Jakie to poetyckie... Jednak mogłam zwlec się z łózka w poprzedni weekend i zobaczyć człowieka który ma wiatr we włosach i wypowiada się w ten sposób Smile

opisze Ci: Wysoki, 195 cm, brunet, śniada cera, długie rozwiane włosy, 3 dniowy zarost, czarna skórzana kurtka, czarne skórzane spodnie, czarne wysokie buty, harley, ciemne słoneczne okulary ... a w kuferku prócz wypasionego sprzętu, sama pozytywna energia Smile
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2014-02-06, 18:57:09)GregorK napisał(a): opisze Ci: Wysoki, 195 cm, brunet, śniada cera, długie rozwiane włosy, 3 dniowy zarost, czarna skórzana kurtka, czarne skórzane spodnie, czarne wysokie buty, harley, ciemne słoneczne okulary ... a w kuferku prócz wypasionego sprzętu, sama pozytywna energia Smile

Yyyy ... to z kim ja grzańca piłem?
Odpowiedz
Sławek, jesteś dorosły, chyba nie sądziłeś że będziesz miał przyzwoitkę Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 32 gości