Ściana płaczu Shutterstock
U mnie nr 2 to iStockphoto bez względu co piszą inni PP daje sporo kasy. Nr 3 to fotolia.
Odpowiedz
No normalnie u mnie jak uciął maczetą. Od środy. Żarło, żarło, zdechło. Wietrzę jakis spisek Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Ja nie wierze w zupełną przypadkowości sprzedaży!!! Shutterstock napewno ma dobrego menagejro od sprzedaży który daje wszystkim coś zarobić oczywiście wprost proporcjonalne do zaangażowania i jakości prac.co za tym idzie jak nie umiesz, nie masz możliwości ani sprzętu robić wybitnych ujęć ( ilustracji) możesz robić telsturki jak z kserokopiarki i też zarobiszSmile
Odpowiedz
Dziwne to trochę... jakiś czas temu sporo osób płakało, że słaba sprzedaż. Dziwiłem się, że u mnie leszcza tak dobrze idzie. Teraz mnie dopadło, a akurat na Shutterstock miałem ( jak na siebie ) sporo uploadów ostatnio Icon_cry Jedyne co mi przychodzi do głowy to brak walentynkowych zdjęć w PF. No ale bez jaj...
Odpowiedz
(2014-01-31, 20:36:49)AndyCandy napisał(a): Dziwne to trochę... jakiś czas temu sporo osób płakało, że słaba sprzedaż. Dziwiłem się, że u mnie leszcza tak dobrze idzie. Teraz mnie dopadło, a akurat na Shutterstock miałem ( jak na siebie ) sporo uploadów ostatnio Icon_cry Jedyne co mi przychodzi do głowy to brak walentynkowych zdjęć w PF. No ale bez jaj...

No i teraz ci co płakali odrabiają a ci co sprzedawali grzecznie czekają na następny miesiąc Smile
Odpowiedz
oj przestań, u mnie też bywają przestoje, wzloty i upadki, jak pewnie u wszystkich, raz lepiej raz gorzej, proporcjonalnie do aktualnego poziomu upload-downowad
Odpowiedz
Norma, jak mawiają starsi ludzie "Do handlu trzeba mieć twardą dupę"
Jeśli wyraziłem się nieładnie, to przepraszam.
Odpowiedz
(2014-01-31, 20:36:49)AndyCandy napisał(a): Jedyne co mi przychodzi do głowy to brak walentynkowych zdjęć w PF. No ale bez jaj...

Bez jaj Ci też ni pójdzie, bo zaczynają powoli chodzić wielkanocne Icon_wink
Odpowiedz
a ja nie narzekam, Shutterstock norme wyrabia. czego nie mozna powiedziec o IS bo gdyby nie PP to byłby daleko za 123 i DP
Odpowiedz
kiepsko idzie - że sobie pomarudzę. Może coś pomoże. Icon_cheesygrin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 188 gości