Ściana płaczu Shutterstock
mam tak samo jak ambro
Odpowiedz
(2014-01-31, 13:54:01)szakalikus napisał(a): Pytanie do wieloletnich stockerów : Jaki drugi stock sobie obrać na dodatek do Shutterstock ? Pomijając IS, bo tam słaby ruch Icon_razz Dobrze by było, żeby był łatwy upload, żeby przerzucić szybko całe PF z SS.

polecam depositphoto
wysyłasz oni opisują i sprzedają Icon_wink
Odpowiedz
(2014-01-31, 14:35:38)Wuja napisał(a):
(2014-01-31, 13:54:01)szakalikus napisał(a): Pytanie do wieloletnich stockerów : Jaki drugi stock sobie obrać na dodatek do Shutterstock ? Pomijając IS, bo tam słaby ruch Icon_razz Dobrze by było, żeby był łatwy upload, żeby przerzucić szybko całe PF z SS.

polecam depositphoto
wysyłasz oni opisują i sprzedają Icon_wink

....i pół roku czekasz, aż Ci się uzbiera wypłata Icon_wink
Odpowiedz
ja pół roku nie czekam Icon_cheesygrin
Odpowiedz
domyślam się Krzysiu, ale nie każdy ma fabrykę zdjęć Smile
Odpowiedz
to w sumie mało istotne ważne że wysyłka nie jest pracochłonna a kiedyś sie uzbiera $$$
Icon_wink
mogę dać linka na referalsa Icon_wink
Odpowiedz
(2014-01-31, 14:36:50)alga38 napisał(a): polecam depositphoto
wysyłasz oni opisują i sprzedają Icon_wink

łoo jak to oni opisują? Można tam zlecić keywordowanie? U mnie bardzo słabo wygląda tam sprzedaż może przyczyną jest właśnie złe opisywanie zdjęć...
Odpowiedz
źle się wyraziłem - przypisują kategorie jak do nich napiszesz
Odpowiedz
(2014-01-31, 14:49:05)Wuja napisał(a): źle się wyraziłem - przypisują kategorie jak do nich napiszesz
dotyczy to dużych pf, w info było, że powyżej 3k zdjęć. Swoją drogą opisywanie i wysyłanie jest banalnie proste i szybkie.
Odpowiedz
(2014-01-31, 13:39:39)alga38 napisał(a):
(2014-01-31, 13:28:35)Wuja napisał(a):
(2014-01-31, 13:03:57)GregorK napisał(a): u mnie od środy 1.01 tak jest Icon_cheesygrin

mam tak samo. najgorszy miesiąc w tym roku. Icon_cheesygrin

widzę, że niektórzy już w tyś podają, no no gratki Smile

zgadza się, biorąc pod uwagę Donga Wietnamskiego możemy mówić o tysiącach Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości