Ściana płaczu Shutterstock
(2014-01-31, 12:59:52)AndyCandy napisał(a): Od środy totalne załamanie sprzedaży na wszystkich stockach Icon_evil U innych podobnie, czy tylko mnie dopadło ?

Ja raczej obserwuje niewielki wzrost w ostatnich dwóch tygodniach

PS. Gregorka nie słuchaj, bo jemu zawsze za mało Smile
Odpowiedz
Ja mam wzrost sprzedaży ale spadek dochodów Icon_wink
Odpowiedz
ja mam podobnie minimalny wzrost liby DL ale za to sama drobnica wiec $ na -
Odpowiedz
(2014-01-31, 13:03:57)GregorK napisał(a): u mnie od środy 1.01 tak jest Icon_cheesygrin

mam tak samo. najgorszy miesiąc w tym roku. Icon_cheesygrin
Odpowiedz
A u mnie na Shutterstocku, BME w kasie i w ilości pobrań Smile, co jest w sumie zaskoczeniem, bo pierwsze 10 dni było kiepskich. W Bigstock i DepositPhotos też, a 123RF jest blisko rekordu Smile
Odpowiedz
(2014-01-31, 13:28:35)Wuja napisał(a):
(2014-01-31, 13:03:57)GregorK napisał(a): u mnie od środy 1.01 tak jest Icon_cheesygrin

mam tak samo. najgorszy miesiąc w tym roku. Icon_cheesygrin

widzę, że niektórzy już w tyś podają, no no gratki Smile
Odpowiedz
(2014-01-31, 13:28:35)Wuja napisał(a):
(2014-01-31, 13:03:57)GregorK napisał(a): u mnie od środy 1.01 tak jest Icon_cheesygrin

mam tak samo. najgorszy miesiąc w tym roku. Icon_cheesygrin

U mnie w tym roku najlepszy Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Pytanie do wieloletnich stockerów : Jaki drugi stock sobie obrać na dodatek do Shutterstock ? Pomijając IS, bo tam słaby ruch Icon_razz Dobrze by było, żeby był łatwy upload, żeby przerzucić szybko całe PF z SS.
Odpowiedz
Tzn. u mnie styczeń pod względem DL też jest BME, tylko od środy tak jakby mi PF wszędzie odcięli Icon_rolleyes
Odpowiedz
(2014-01-31, 13:54:01)szakalikus napisał(a): Pytanie do wieloletnich stockerów : Jaki drugi stock sobie obrać na dodatek do Shutterstock ? Pomijając IS, bo tam słaby ruch Icon_razz Dobrze by było, żeby był łatwy upload, żeby przerzucić szybko całe PF z SS.

Od każdego usłyszysz co innego Smile W moim przypadku numer dwa to Fotolia potem 123rf.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości