Ściana płaczu Shutterstock
(2014-01-16, 14:00:52)SHaiith napisał(a):
(2014-01-16, 13:33:12)canion1 napisał(a):
(2014-01-16, 13:29:27)SHaiith napisał(a): W ramach poprawienia humoru strzele sobie dobrą sesję Smile

w sensie że jak 85 $ poszło w las to jeszcze dołozysz do kolejnej sesji żeby straty na równe 100$ były?

Icon_wink

Koszty będą jeszcze większe, ale ja nigdy tak na to nie patrze.
Ekonomia nigdy tutaj nie była dobrym wskaźnikiem.
Bo z kalkulacji zawsze wyjdzie, że nie opłaca się robić sesji, bo długo będzie się zwracała lub w ogóle. Więc staram się fotografować to co lubię, a nie co będzie się sprzedawać. Wiem, że to nie popularne myślenie w tej branży.

Przy fotach które robisz to przynajmniej po sesji możesz sobie dobrze podjeśćSmile
Odpowiedz
(2014-01-16, 14:58:08)harley_ napisał(a): Przy fotach które robisz to przynajmniej po sesji możesz sobie dobrze podjeśćSmile

to jedyny plus tego zajęcia, wczoraj na ten przykład najadłem się pysznych jajek faszerowanych, wcześniej objadłem ciastem wielkanocnym Icon_cheesygrin

tyje przez to ... ale trudno. przecież stoki to poświęcenie Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
ja planuje w niedziele rano jechać nad morze to jeszcze mi d... zmarznie. trzeba się przerzucić na fotografowanie gołych d.. to przynajmniej człowiek sobie popatrzySmile
Odpowiedz
gdzie jedziesz ? może mnie zmotywujesz i razem coś zrobimy ? (ale na grzanie d... nie licz Icon_cheesygrin )
______________
:twisted:
Odpowiedz
Wątpie żeby była aż tak ładna pogoda żeby mnie się chciało do władka gonić wiec pewnie orłowo.
Odpowiedz
rano to która ? bo sam się pewnie nigdy nie wybiorę
______________
:twisted:
Odpowiedz
Słoneczko wstaje ok 8-mej chyba, wiec nie ma spania do 10-tej Smile
I faktycznie mógłbys sie zacząć starac, bo mi ostatnio kolumna "referrers" cos słabo sie prezentuje Smile
Odpowiedz
no przed 8. na wschód słońca.Smile
Odpowiedz
to co 7:00 na molo ?
______________
:twisted:
Odpowiedz
za wcześnie. o 7 jeszcze ciemno jak w d... w niedziele ma byc -7. łapy nad odpana zanim zrobimy 1 zdjecie. 7.30 to okSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: sirpmc22, 15 gości