Ściana płaczu Shutterstock
tak. To ta fotka
[Obrazek: stock-photo-beautiful-view-of-the-city-o...513559.jpg]
Odpowiedz
Sam bym cierpiał Smile

edit. ehhh fajny i top seller z Fotolia z tego co pamiętam. Szkoda.
Odpowiedz
e, tam tanio by sprzedał, ta fotka warta co najmniej 2x tyle. Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
nie dobijajcie Shaiith'a , już wie że więcej nie może sobie pozwolić na taki luksus jak sen gdy ameryka pracuje. Człowiek uczy sie na błędach
Odpowiedz
W ramach poprawienia humoru strzele sobie dobrą sesję Smile
Odpowiedz
dzisiaj znowu ktos wyłączył opcje pobierz na moim koncieIcon_sad((
Odpowiedz
(2014-01-16, 13:29:27)SHaiith napisał(a): W ramach poprawienia humoru strzele sobie dobrą sesję Smile

w sensie że jak 85 $ poszło w las to jeszcze dołozysz do kolejnej sesji żeby straty na równe 100$ były?

Icon_wink
Odpowiedz
(2014-01-16, 13:33:12)canion1 napisał(a):
(2014-01-16, 13:29:27)SHaiith napisał(a): W ramach poprawienia humoru strzele sobie dobrą sesję Smile

w sensie że jak 85 $ poszło w las to jeszcze dołozysz do kolejnej sesji żeby straty na równe 100$ były?

Icon_wink

Koszty będą jeszcze większe, ale ja nigdy tak na to nie patrze.
Ekonomia nigdy tutaj nie była dobrym wskaźnikiem.
Bo z kalkulacji zawsze wyjdzie, że nie opłaca się robić sesji, bo długo będzie się zwracała lub w ogóle. Więc staram się fotografować to co lubię, a nie co będzie się sprzedawać. Wiem, że to nie popularne myślenie w tej branży.
Odpowiedz
(2014-01-16, 14:00:52)SHaiith napisał(a): Koszty będą jeszcze większe, ale ja nigdy tak na to nie patrze.
Ekonomia nigdy tutaj nie była dobrym wskaźnikiem.
Bo z kalkulacji zawsze wyjdzie, że nie opłaca się robić sesji, bo długo będzie się zwracała lub w ogóle. Więc staram się fotografować to co lubię, a nie co będzie się sprzedawać. Wiem, że to nie popularne myślenie w tej branży.

dlaczego, kto bogatemu zabroni ? Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
Cytat: Ekonomia nigdy tutaj nie była dobrym wskaźnikiem.

Też się nad tym co jakiś czas zastanawiam. W szczególności, że jest to rynek, w którym można wyprodukować ciastko, sprzedać ciastko i nadal mieć ciastko.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości