Ściana płaczu Shutterstock
Wczoraj nowa fota poszła mi, właściwie to grafika wektorowa no i rekord dolarowy padł Smile
Odpowiedz
(2014-01-14, 14:35:05)Wuja napisał(a): z wczorajszej sprzedały mi się 3 sztuki

no to szalone ilości.Smile to do dzisiaj już zostały zasypane nowymi i słuch po nich zaginie. w takim tempie to do popularnych nie przebiją nigdy i dupa. i po co to się meczyć z nowym uploadem. w weekend załadowałem 170 szt. liczyłem że trochę nadrobię sprzedaż a tu dupa.
Odpowiedz
(2014-01-14, 14:10:38)fotek napisał(a): Ja sprzedałem jedno z wczorajszego uploadu... znaczy się, czas na świetowanie? Icon_cheesygrin

Tak Sławku. Organizuj imprezę bo nie wiadomo kiedy bedzie kolejny powód do świętowania.

To kiedy ta impraza?
Odpowiedz
(2014-01-14, 15:07:38)canion1 napisał(a): To kiedy ta impraza?

to jest dobre pytanie
Odpowiedz
w zasadzie zwrot z inwestycji w nowe uploady jest bliski zeru wiec chociaż poimprezujemy u Sławka w oczekiwaniu aż Shuter wprowadzi limity żeby to wszystko znowu miało jakikolwiek sens ekonomiczny..
Odpowiedz
(2014-01-14, 15:07:38)canion1 napisał(a): To kiedy ta impraza?

Skromna sprzedaż, skromna impreza Smile
Odpowiedz
'Starzy' wyjadacze stockowi to przynajmniej na starych zarobią. a reszta musi się cieszyć że cokolwiek sprzeda.
Odpowiedz
(2014-01-14, 15:16:56)canion1 napisał(a): poimprezujemy u Sławka w oczekiwaniu aż Shuter wprowadzi limity żeby to wszystko znowu miało jakikolwiek sens ekonomiczny..

zanosi sie na długa imprezę Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Dobra... wpadnijcie do Cafe u fotka Icon_cheesygrin
Odpowiedz
to bede w sobotę tak ok 15
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 25 gości