Ściana płaczu Shutterstock
Super. Potomni będą Ci wdzięczni Icon_cheesygrin
Odpowiedz
w moim przypadku inspektor zachował się inaczej...dodałem serduszka w kategorii tła i tekstury a inspektor sam przypisał drugą kategorię jako holiday...tak więc zależy na kogo się trafi
Odpowiedz
(2014-01-07, 19:27:57)mskorpion napisał(a): W tym momencie to już z pamięci, ale coś w tym stylu:

Photos were rejected with note :"Holidays category is for calendar holidays only. It should not be used for vacation/travel imagery." As far as I know Valentine's Day is a calendar holiday. Please, treat me, my time and my work seriously.

powinniśmy sobie porobić takie szablonowe odpowiedzi i wysyłać niektórym inspektorom w odpowiedzi Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
Nie wiem jak wygląda sprzedaż na Shutterstock zaraz po Nowym Roku, bo jestem tam od marca, ale na razie coś się rozbujać nie może. Ciekawe kiedy ruszy, co prawda jest lepiej niż w okresie świątecznym, ale daleko do ideału.
Odpowiedz
U mnie to i okres świąteczny był lepszy, choć nie mam w PF tej tematyki.
Odpowiedz
wyłączył ktoś dzisiaj możliwość ściągania????
Odpowiedz
(2014-01-09, 13:09:38)harley_ napisał(a): wyłączył ktoś dzisiaj możliwość ściągania????

Tak to wygląda... zreszta, podobnie było wcoraj
Odpowiedz
wczoraj aż tak źle nie było Smile
Odpowiedz
ja nie widzę specjalnie zmian ... drobne dzienne wahnięcia i nic pozatym, ale styczeń i tak będzie póki co najlepszym miesiącem w tym roku, więc nie ma co narzekać Smile ja tam idę na rekord Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2014-01-09, 13:38:46)harley_ napisał(a): wczoraj aż tak źle nie było Smile

Jeszcze nie wiesz jak sie dzisiejszy dzień skończy....a poczatek ma niemalże identyczny jak wczoraj Smile

Ale mniejsz ao to... trzeba mysleć pozytywnie jak Grzesiu i dostrzec że to bedzie tegoroczny BME Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości