Ściana płaczu Shutterstock
no słabiej trochę jak do tej pory idzie... w grudniu do 6.XII miałem 184 dl - teraz do 6.I - 79dl w tym trochę grubszych było - ale bywało lepiej... oby się rozkręciło
Odpowiedz
Właśnie odrzucili mi serduszka z adnotacja ze nie ta kategoria - Holidays. W jaką kategorię wrzucacie takie walentynkowe?
Odpowiedz
Holidays
Odpowiedz
czyli kaprysik sprawdzał Icon_sad
Odpowiedz
Ja daję holidays i jako drugą zawsze abstract, a coo Icon_razz
Odpowiedz
Luzik, pierwszy wolny dzień 2014 to czwartek, za chwilę weekend i święto obchodzone, zdaje się, nie tylko w Polsce. Kwestia kalendarza jak sądzę. U mnie dzisiaj znacznie lepiej.
Odpowiedz
(2014-01-07, 17:34:47)Wuja napisał(a): Właśnie odrzucili mi serduszka z adnotacja ze nie ta kategoria - Holidays. W jaką kategorię wrzucacie takie walentynkowe?

Zrobili mi to samo. Od razu załadowałem zdjęcia ponownie w kategorii Holidays z dopiskiem dla inspektora, że o ile mi wiadomo Walentynki są świętem kalendarzowym i żeby traktowali poważnie mnie, mój czas i pracę. Przyjęli wszystkie. Domyślam się, że podali Ci adnotację, że kategoria odnosi się do świąt kalendarzowych i nie dotyczy zdjęć wakacyjnych i z podróży?Smile
Odpowiedz
dokładnie tak. Możesz wkleić tekst prostujący sprawdzacza? Dla potomnych.
Odpowiedz
Ja tam wrzucam jako background a w tagach daję Holidays i przechodzi wszystko.
Odpowiedz
W tym momencie to już z pamięci, ale coś w tym stylu:

Photos were rejected with note :"Holidays category is for calendar holidays only. It should not be used for vacation/travel imagery." As far as I know Valentine's Day is a calendar holiday. Please, treat me, my time and my work seriously.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: fret, 130 gości