Ściana płaczu Shutterstock
mało to znaczy, że moje rekordy dzienne to 6 DL raz na jakiś czas
najczęściej mam 1-2-3 DL lub w ogóle zero
i tak od zawsze jest u mnie a na stockach jestem od 2007 roku
jak czytam, że ktoś za zwykłą teksturę kasuje kilkanaście DL to mnie to dziwi i się wkurzam (nie na tego kogoś tylko na podły los), bo ja ustawiam swoje rekwizyty pieczołowicie i szukam różnych aranżacji, a to wszystko się nie zwraca wciąż

może tu mi pomożecie coś na tę ilość DL?
Odpowiedz
(2013-11-23, 11:44:13)fotoaloja napisał(a): mało to znaczy, że moje rekordy dzienne to 6 DL raz na jakiś czas
najczęściej mam 1-2-3 DL lub w ogóle zero
i tak od zawsze jest u mnie a na stockach jestem od 2007 roku

Zerknąłem sobie w Twoje portfolio na SS, które robi wrażenie. Masz masę fajnych zdjęć, które sam chciałbym mieć w swoim PF, Icon_wink ale od razu widać mega lipę w kwestii "keywordowania". A szkoda, bo na pewno masę ELek przez to Ci uciekło.

e. a i żeby nie było OT, to w dalszym ciągu ubolewam nad brakiem SODów i tej pierwszej elki Icon_razz
Odpowiedz
to co mam poprawić w keywodowaniu jeśli to nie tajemnica? (może być na priv)

nie wiem szefie czy spamuję ale to ważne dla mnie cholernie (wybacz)
Odpowiedz
Masz tak małe rekordy dzienne przy tak dobrych fotach? Nie chce mi się w to wierzyć.
Odpowiedz
hm.. tez jestem zdziwiona, może za rzadko wrzucasz zdjęcia i Twoje PF się zakopuje...
Odpowiedz
Widzisz, fotoaloja, nie jest tak źle, mi jeszcze nikt nie powiedział, że mam fajne zdjęcia Icon_sad
______________
:twisted:
Odpowiedz
kiedyś miałam przerwy nawet roczne w uploadzie no i fotki raczej gorsze
obecnie wrzucam czasem 2 razy czasem 1 raz w tygodniu fotki od jakoś roku
moje sety są wielkości 10-20 fotek, choć na shutter ostatnio właśnie mniej podrzucam, bo jak dam więcej to mi wywalają za similarIcon_sad

sporadycznie mam przerwę w uploadzie jakieś 2 tygodnie


no i właśnie mam wrażenie, że coś jest nie takIcon_sad bo choć pracuję sporo jak na moje możliwości czasowe i swoje fotki całkiem lubię (choć staram się nie popadac w samozachwyt i być samokrytyczna) to zyski jakby stały w miejscu, no może minimalnie wzrosły ale nie tego się spodziewałam po roku systematycznej pracy
Odpowiedz
Ja się nie znam ale nam się wydaje (to znaczy mi i mojemu keywordserowi Icon_wink ) że słowa kluczowe cierpią na niedostatek właściwych a nadmiar niewłaściwych Icon_wink

Grzesiu masz fajne zdjęcia! Podobają mi się i nawet chciałem się do Ciebie wkręcić na podglądanie jak to robisz ale zazdrośnie strzeżesz swoich tajemnic.
Odpowiedz
Krzysiu, czy Ty coś chcesz ode mnie ? Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
kurcze wiem, że na początku stockowania bardzo spamowałam keywordsy
teraz jednak podglądam podobne foty które są wysoko w wynikach i mają dużo DL i z nich kradnę wiele słów
dlatego w tych najnowszych setach wydaje mi się, że z keywordsami nie jest najgorzej
bu, może trzeba przejrzeć wszystko do nowa (dzizas, tyle tego jest ....)
Tez mi się Gregor Twoje fotki podobają, a że nikt nie chwalił?
boś nie pytałSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości