Ściana płaczu Shutterstock
a, to spoko, moje sesje wszystkie są udane Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
fotografem sie nie bywa. nim sie jest 24 godz na dobę. Wiec prawidłowe pytanie Gregorek powinno brzmieć nie za ile lat ale za ile sesji poczujesz magię sukcesu.

a poki co naucz sie cieszyć małymi codziennymi sukcesami. Pierwszą ELką Icon_wink , usmiechnitą buzia modelki która dzwoni do Ciebie bo ma pierwsza w życiu publikację, udaną sesją, fajnym nowym setupem błyskowym, złotą jesienią, piękna wizazystką, itp itd . nawet w te niełatwe dla stockeów chwile.
Odpowiedz
nie przejmuj się Tomek, też sypiam z aparatem pod poduszką Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2013-10-16, 17:05:48)GregorK napisał(a): nie przejmuj się Tomek, też sypiam z aparatem pod poduszką Icon_cheesygrin

Z Tomkiem coś niedobrze, bo mu się piękna wizażystka marzy Smile
Odpowiedz
Ja sie nie przejmuje. fujik znakomicie pod poduszką sie mieści.
Odpowiedz
(2013-10-16, 17:05:48)GregorK napisał(a): też sypiam z aparatem pod poduszką Icon_cheesygrin

mieszkasz w niebezpiecznej dzielnicy?
Odpowiedz
Sławku, najpierw zdolna a potem już piękna. My bestie musimy sie otaczac pięknymi ludźmi co by nie straszyć za bardzo.
Odpowiedz
No tak, ekipa musi być estetycznie jakoś zrównoważona Smile Smile
Odpowiedz
Fotografia to jest pasja... A pasja to jest jak dzika klacz - trzeba ją okiełznać... A i tak potrafi zrzucić z grzbietu. Ale nadal ją podziwiamy i kochamy!
Odpowiedz
Ehh jestem skazany na 0,25 ...wczoraj zrobiłem dwa zdjęcia zbiorów mojej żony a dzisiaj pierwsza sprzedaż:
[Obrazek: stock-photo-edible-mushrooms-on-a-light-...551736.jpg]
Dzisiaj ruszam w teren i grzybki sfotografuję w naturalnym środowisku.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 27 gości