Ściana płaczu Shutterstock
Myśleli, że żartujesz sobie z "drwala" i ci odwalili zdjęcia - proste? Proste.
Odpowiedz
No niestety mnie wczoraj też dopadli.. wprawdzie troszkę później ale statystycznie podobnie :/ przyjęte 2/20.
Odpowiedz
może im miejsce na serwerze kończy i chcą zniechęcić do uploadu bo te odrzuty są z czapy
Odpowiedz
(2013-10-15, 16:59:22)hlynur napisał(a): Siadła jakaś czarownica na moje konto

U mnie to samo. Niedzielę mam lepszą niż cały tydzień. Jak już wpada jakiś DL to późnym wieczorem i tylko z lewej strony mapki. Nie wiem o co biega.
Odpowiedz
(2013-10-15, 18:04:00)MattZ90 napisał(a): Nie wiem o co biega.

To jest czas na zdjecia jesienne, halloween i świąteczne. U Ciebie z tym cieniutko, więc i taka sprzedaż. Jak chcesz mieć regularne dochody musisz mieć bardziej zróżnicowane PF
Odpowiedz
Ja to nad tymi christmasami to się zastanawiam czy w ogóle to, ma sens tego jest taka masa i tak dużo wysokiej jakości kompozycji, może jest i sezon ale to nie równa się z automatyczną sprzedażą. Bardziej bym wolał mieć ładne krajobrazy...sezon kalendarzy Smile
Odpowiedz
Zdjęcie zdjęciu nie równe, dziś aby skusić klienta trza zrobić zdjęcie wyróżniające się z tłumu. I nie ważne czy to christmas czy pomodor czy kraiobraz...
Odpowiedz
Ja zainwestowałem w sesje świąteczne i powoli zwracają się.
Ktoś pisał już tutaj wcześniej. Aby się wyróżniać z tłumu to trzeba robić zdjęcia rewelacyjne ja dodam, że najlepiej w ilości hurtowej. Moim zdaniem trzeba inwestować w sesje, miejsce, rekwizyty coś co wyróżni nasze zdjęcie. I zgadzam się z kolegą 'Nightman' nie ważne jaki temat.
Bo popularne tematy są sfotografowane w prawie każdy sposób, ale zarazem popyt na nich jest duży.
Natomiast tematy niszowe nie są sfotografowane w masowej ilości, czasami nawet w ogóle. Ale nie ma na nie zbytu.
Więc wszystko się wyrównuje.
Dlatego wszystko trzeba focić z nowym podejściem i w hurtowej ilości Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2013-10-16, 01:58:38)SHaiith napisał(a): Ja zainwestowałem w sesje świąteczne i powoli zwracają się.
Ktoś pisał już tutaj wcześniej. Aby się wyróżniać z tłumu to trzeba robić zdjęcia rewelacyjne ja dodam, że najlepiej w ilości hurtowej. Moim zdaniem trzeba inwestować w sesje, miejsce, rekwizyty coś co wyróżni nasze zdjęcie. I zgadzam się z kolegą 'Nightman' nie ważne jaki temat.
Bo popularne tematy są sfotografowane w prawie każdy sposób, ale zarazem popyt na nich jest duży.
Natomiast tematy niszowe nie są sfotografowane w masowej ilości, czasami nawet w ogóle. Ale nie ma na nie zbytu.
Więc wszystko się wyrównuje.
Dlatego wszystko trzeba focić z nowym podejściem i w hurtowej ilości Icon_cheesygrin

To takie błędne koło jak ze wszystkim. chcesz zarobić musisz zainwestować. Tylko jak się ma groszowy zbyt to się człowiek zastanawia czy warto inwestować w sesję więcej niż się zarobi w miesiąc, ale jak się nie zainwestuje się nie zarobi na pewno.
Odpowiedz
Po czasie jest odwrotnie, spokojnie zarobisz na sesje i jeszcze zostaje. Tylko ten moment przełamania się i pójścia na całość Smile.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości