Ściana płaczu Shutterstock
(2013-09-02, 10:57:39)claraveritas napisał(a): nie w każdym banku holiday(jako świetowanie) = vacation (wypoczynek), wiem bo też to przerabiałemIcon_wink

claraveritas, rzecz w tym, że zdjęcia kompozycji świątecznych uznali za zdjęcia wakacyjne i odrzucili za poprawną kategorię Holidays

Powstaje pytanie, czy oni w ogóle te zdjęcia oglądają - widziałem te zdjęcia, zdecydowanie trudno je uznać za wakacyjne
Odpowiedz
może miałeś bombki na plaży? Icon_wink...żartuje
wniosek jest taki że albo nie oglądają albo jeżeli już oglądają to expresowo i wtedy te anomalia w komentarzach
Odpowiedz
A mi się wydaje, że im po prostu foty nie przypasowały. Pewnie inny inspektor jest przyporządkowany do danej kategorii. Prawdopodobnie taki inspektor przychodzi do pracy z rana ułatwia jeden powód odrzutów i jedzie po kolei, która się podoba, a która nie, nie zmieniając przy tym powodu odrzucenia.
Stąd dziwne powody odrzutów nie pasujące do fotografii.
Odpowiedz
trafił mi się jakiś baran ktory wywalił prawie całą paczkę za szum. zdjęcia z 7d na iso100. za chwile będą wymagać średniego formatu. odechciewa się cokolwiek robić.
Odpowiedz
Aby nie zrobiła się druga Fotolia.
Odpowiedz
ja juz niczego nie kumam. ostatnio nie przeszły mi dobre nocne fotki z gdanska bo im się swiatło nipodobalo. teraz na zdjęciach z plaży szum. chyba zmniejsze te zdjęcia wtedy na 100% ziarno będzie mniejsze, bo im się miesza chyba szum z samą ziarnistością matrycy.
Odpowiedz
(2013-09-02, 11:42:20)SHaiith napisał(a): A mi się wydaje, że im po prostu foty nie przypasowały. Pewnie inny inspektor jest przyporządkowany do danej kategorii. Prawdopodobnie taki inspektor przychodzi do pracy z rana ułatwia jeden powód odrzutów i jedzie po kolei, która się podoba, a która nie, nie zmieniając przy tym powodu odrzucenia.
Stąd dziwne powody odrzutów nie pasujące do fotografii.

to mają albo dwóch od tego, albo po 3 dniach gusta się zmieniły, bo za drugim razem weszły wszystkie. Icon_mrgreen
______________
:twisted:
Odpowiedz
Chiałbym się wypłakać ... buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ...
już.

dziękuję.
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2013-10-08, 14:34:34)GregorK napisał(a): Chiałbym się wypłakać ... buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ...
już.

Chyba pomogło Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Zrobiłeś zdjęcie jak płaczesz? Może być stokowe....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: pawel11_13, 9 gości