Ściana płaczu Shutterstock
Ze swojej strony mogę dodać, że ja widzę wzrost z miesiąca na miesiąc. Nowe pliki idą bardzo dobrze, chyba, że zostały zaakceptowane na weekend albo pojawiły się w pf 2 dni po akceptacji. Poza tymi wyjątkami to widzę wzrost.
Odpowiedz
było już pisane wielokrotnie. każdy wcześniej czy pożniej dojdzie do swojego progu wypłat na których potrafią niektórzy zawisnąć na długie miesiące, czasem lata. do przebicia kolejnych zwykle potrzeba włożenia bardzo dużo pracy , w tym minimum dwukrotnego zwiększenia uploadów względem poprzedniego progu oraz nowej jakości prac / lub kreatywności/ . wtedy mozna sie przebić wyżej. inaczej focisz nie focisz co miesiąc stała wypłata. jak trochę odejmą w ilości DL to zrekompesują OD czy EL. i tak w kółko.
Odpowiedz
A jak u Was wygląda sierpień na tle ubiegłych miesięcy? Bo u mnie początek słabo, zaś teraz nieśmiało nadgania.

Pozdrawiam
Odpowiedz
(2013-08-25, 13:05:11)canion1 napisał(a): ... każdy wcześniej czy pożniej dojdzie do swojego progu wypłat na których potrafią niektórzy zawisnąć na długie miesiące, czasem lata...

dobrze piszesz bo od kwietnia zawisłem właśnie na jednym poziomie i tylko poprzedni miesiąc wyłamał się ze schematu ( duży wzrost). Ten miesiąc chyba wpisze się w trend stałego poziomu. Czyli jeżeli chce się więcej zarabiać to trzeba albo więcej uploadować albo lepsze prace albo najlepiej jedno i drugie. Czyli trzeba ciężko pracować i uważać, żeby nie wypaść z tego pociągu.
Odpowiedz
Canion powiedział bardzo dobrze.
Różnorodność tematu oraz kreatywność zdjęć odstająca od prac istniejących w bazie stanowi zwiększoną sprzedaż miesięczną.
Odpowiedz
(2013-08-25, 17:10:31)udra napisał(a): Różnorodność tematu oraz kreatywność zdjęć odstająca od prac istniejących w bazie stanowi zwiększoną sprzedaż miesięczną.

To wystarczająco motywujący powód, żeby bardziej przyłożyć się do nowych zdjęć. Muszę więc wycisnąć z dnia, a właściwie z nocy, dodatkowy czas na to.
Odpowiedz
(2013-08-25, 17:10:31)udra napisał(a): Canion powiedział bardzo dobrze.
Różnorodność tematu oraz kreatywność zdjęć odstająca od prac istniejących w bazie stanowi zwiększoną sprzedaż miesięczną.

z ta róznorodnością bywa róznie. chyba każdy wpada w jakąś swoją szufladę gdzie czuje sie pewnie i widzi przewagę nad konkurencją. potem sie już tego trzyma. a kreaywnośc? daleko nie każdemu taki talent jest dany. wiekszość nadrabia katorżniczą pracą.
Odpowiedz
(2013-08-25, 19:28:23)canion1 napisał(a): nie każdemu taki talent jest dany. wiekszość nadrabia katorżniczą pracą.

Ja bym napisał: musi nadrabiać katorżniczą pracą, albo stoi w miejscu Smile
Odpowiedz
dokładnie, ale to już sprawa indywidualna czy chce się coś osiągnąć czy wystarczy wypłata i dociągnąć z budżetem do pierwszego.
Odpowiedz
Ja staram się coraz więcej wrzucać zdjęć. Inwestuję w sesje, nawet jeżeli wiem ze się nie zwróci, staram się mieć różnorodne portfolio w ramach mojej szuflady. No i robić coraz lepsze zdjęcia.
Czy to wszystko wychodzi, z tym jest różnie. Rok temu postawiłem sobie poprzeczkę 100 zdjęć na miesiąc, w tym roku mam poprzeczkę 200-300 fotek na miesiąc. Poza tym jak realnie ocenić czy robimy postęp czy nie. Bo jednej osobie się podoba dana sesja innej mniej. Dla mnie miarodajnym wskaźnikiem jest prosty test. Oglądam swoje fotografie, które zrobiłem rok temu i zastanawiam czy się nadal mi się podobają tak samo jak rok temu, czy mnie, a może coś bym poprawił? Jeżeli jestem nie zadowolony i w porwaniu z obecnymi pracami wypadają przeciętnie to dobrze, bo to oznacza, że rozwijam się. Natomiast jak się starymi pracami zachwycam się i na nowo je odkrywam to znaczy się cofam się w rozwoju.
Ale to i tak nie wiadomo czy to dobrze wpływa na sprzedaż.
Wiem natomiast jedno. Analizując moje zarobki na stokach od stycznia to wzrost mam bardzo duży.
Nie wiem z czego to wynika, czy mam lepsze prace, czy po prostu mam ich więcej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości