Ściana płaczu Shutterstock
(2013-07-01, 19:49:21)hlynur napisał(a): Pesymistyczne zboczenie.
wcale nie pesymistyczne i na pewno nie zboczenie (to wyraz podziwu tylko) Icon_wink poza tym jak na efekty uboczne hobby to całkeim spoko jest u mnie-cały czas progres (i to wcale nie ze stockowymi tematami) no ale do 100 trochę jeszcze mi daleko- no ale jak widać da się Smile
Odpowiedz
(2013-07-01, 18:52:52)MaxyM napisał(a): 100+ do południa, standard.

A ja się nie dziwię 11k zdjęć w portfolio robi swoje. I to niczego sobie prac, ze tak dodam. Gratuluję i życzę większych sukcesów. U mnie niestety nie aż tak dobrze jak u kolegi, ale powoli bije swoje rekordy co miesiąc to najważniejsze.
Odpowiedz
Dokładnie to sobie policzyłamSmile Gdybym dziś miała 11k zdjęć to miałabym na dzień około 110 zdjIcon_cheesygrin także da się, kwestia wielkości pf. mi za to brakło 0,07$ do wypłaty heh ale na pocieszenie też cosik wpadło to za miesiąc będzie więcejIcon_wink

W związku z czym muszę mocno pracować, żeby kiedyś siedzieć miedzy palmami i popijać soki - a jedyną pracę jaką będę wykonywać to marsz do bankomatu ;pp
Odpowiedz
Kolego MaxyM nie masz czasem tak, że zabierasz się do pracy (fotki/grafika) i nagle myślisz "cholera, przecież ten temat już kiedyś robiłem" ? Icon_frown Smile
Odpowiedz
hlynur wybacz mi tą herezję - to jeszcze wychodzi ze mnie małomiasteczkowość Icon_wink
Odpowiedz
hej Claudia, nasz Bytom nie jest małym miasteczkiem Smile

A ja muszę pomarudzić, bo odrzucili mi prawie całą paczkę zdjęć o takich
[Obrazek: tumblr_inline_mpb47vqVDZ1qz4rgp.jpg]

[Obrazek: tumblr_inline_mpb48fD5U31qz4rgp.jpg]

Przyjęli 3 z kilkudziesięciu, odrzucając resztę jako złą kompozycyjnie. Co najlepsze, te odrzucone miały identyczne kadry jak przyjęte, różniły się kolorami i ogólnie 'efektami świetlnymi'.

Paczka wysłana ponownie z odpowiednim komentarzem.
Odpowiedz
Szkoda bo fajne foty. A ile czekałeś na sprawdzenie fot?
Odpowiedz
Dwa dni. Ale przeszły z paczką, która czekała od 5 dni.
Odpowiedz
(2013-07-02, 22:28:20)lechyu napisał(a): hej Claudia, nasz Bytom nie jest małym miasteczkiem Smile

Jestem z SiemianowicSmile ale przeprowadziłam się pół roku temu do Bytomia - kocham to miastoSmile jestem nim zachwyconaSmile
Odpowiedz
Qrde... czy u Was tez taka nędza dzisiaj?... i to na wszystkich stockach
Wiem, ze Amerykanie świętują dzień niepodległości, wiem, że weekend, ale żeby cały świat świętował? Icon_sad
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości