Ściana płaczu Shutterstock
(2013-06-02, 21:53:03)alzajac napisał(a): 29tego maja miałem 98 pobrań więc nie jest tak źle Icon_wink

To dobitnie pokazuje, że stocki się kończą. Kiedyś, to były dniówki... ~5 lat temu to było "stockobranie"... a teraz, bieda!11
Odpowiedz
Jednym się kończą innym zaczynają...Smile Kiedyś paliwo w Polsce było po 2.5 zł teraz po 5.5 a stacje benzynowe nadal leją do baków...Jak to mówią czesi To se newratiiSmile
Odpowiedz
(2013-06-02, 23:43:44)rachwal napisał(a): To dobitnie pokazuje, że stocki się kończą. Kiedyś, to były dniówki... ~5 lat temu to było "stockobranie"... a teraz, bieda!11

Sugerujesz szanowny Wodzu, że 5 lat temu dniówki >100 DLi to był standard? Icon_confused Jak tak, to jeszcze bardziej żałuję, że tak długo zabierałem się do stocków Icon_twisted
Portfolio: SS | IS | FT | DT | AL | DP | 500px |Facebook
Nikon D800 + Nikkor 24-70mm f/2.8 + Sigma 50mm f/1.4 + Sigma 85mm f/1.4
Pozdrawia Zając :)
shutterstockistockphotodreamstimedepositphotos
Odpowiedz
(2013-06-03, 15:51:08)alzajac napisał(a): Sugerujesz szanowny Wodzu, że 5 lat temu dniówki >100 DLi to był standard?

Bajeruje nas... jakos tezę, że stocki sie kończą trzeba uzasadnić Smile
Ja tych 100-ek 5 lat temu nie doświadczyłem Smile
Odpowiedz
Stocki sie kończą. Z miesiąca na miesiąc więcej i więcej kiedyś to musi pęknąć... Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Bo już się bałem że faktycznie przespałem el dorado Icon_cheesygrin Choć na pewno były to dużo lepsze czasy na start Smile
Portfolio: SS | IS | FT | DT | AL | DP | 500px |Facebook
Nikon D800 + Nikkor 24-70mm f/2.8 + Sigma 50mm f/1.4 + Sigma 85mm f/1.4
Pozdrawia Zając :)
shutterstockistockphotodreamstimedepositphotos
Odpowiedz
Malbork mówi prawdę, a Polska blefuje...
Odpowiedz
Hej.
Jak tam dzisiaj u Was, normalnie? U mnie jakaś masakra Icon_mad. Jakieś święto czy to tylko mój problem?
Odpowiedz
No szału niema i to od początku miesiąca Icon_frown
Odpowiedz
U mnie taki sam początek jak w maju.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 194 gości