Ściana płaczu Shutterstock
Cytat:ponad 7krotnie przekroczyłem między innymi dlatego się trochę niepokoje...

Zatem jak będziesz miał nadal z tym problem - daj znać; podrzucę Ci namiary na mojego PayPal'a - tu kasa przychodzi zawsze na czas Icon_wink
Odpowiedz
(2012-03-08, 18:25:04)Tomek De napisał(a): Zatem jak będziesz miał nadal z tym problem - daj znać; podrzucę Ci namiary na mojego PayPal'a - tu kasa przychodzi zawsze na czas Icon_wink

Icon_cheesygrin
Portfolio: SS | IS | FT | DT | AL | DP | 500px |Facebook
Nikon D800 + Nikkor 24-70mm f/2.8 + Sigma 50mm f/1.4 + Sigma 85mm f/1.4
Pozdrawia Zając :)
shutterstockistockphotodreamstimedepositphotos
Odpowiedz
(2012-03-08, 18:44:25)alzajac napisał(a): Icon_cheesygrin

się uśmialam z Waszej rozmowyIcon_wink Ja mam pewnie 7krotnie daleko do wypłaty;p A jaki jest w ogóle próg wypłaty?
Odpowiedz
domyślny 100$ ale można zmienić na 75$ (przydatne dla początkujących Icon_wink )
Portfolio: SS | IS | FT | DT | AL | DP | 500px |Facebook
Nikon D800 + Nikkor 24-70mm f/2.8 + Sigma 50mm f/1.4 + Sigma 85mm f/1.4
Pozdrawia Zając :)
shutterstockistockphotodreamstimedepositphotos
Odpowiedz
no to teraz 7 przekroczenie , jak tak dalej pójdzie, to będzie milioner, czego życzę Smile, u mnie kaska się dziś pojawiła Smile
Odpowiedz
Alzajac na 99% masz "Private account" na paypalu, a tam sa limity ile mozesz rocznie dostac kasy na takie konto, do tego jak napisales ze zakladales jako niepelnoletni to te limity mogly byc dosyc niskie !
Jak sie zalogujesz na paypal to sprobuj w My Account settings zrobic upgrade to konta typu premium.
Nie mam pojecia czego wymagaja do takiego upgrade w PL, niech sie wypowiedza Ci ktorzy maja konto premium w PL. Sprawdz jaki masz typ konta i daj znac.

Kiedys chyba z 8 lat temu ktos mi przeslal kase na zlego maila, ktorego nie mialem dodanego w paypalu i kaska wisiala sobie w prozni paypala przez pare dni, dopiero po dodaniu tego maila do konta pojawila sie na koncie. Mysle ze podobnie moze byc w Twoim przypadku, po zrobieniu upgrade powinna sie pojawic !

EDIT:
male poprawki bo widze ze w PL sa tylko dwa rodzaje kont PRYWATNE i FIRMOWE, w UK sa 3 PRIVATE, PREMIUM i BUSSINESS wiec to moze wygladac inaczej, widze ze tez troszke inaczej wyglada weryfikacja konta
Odpowiedz
edi, oczywiście mam konto prywatne, ale sprawa wygląda tak że owszem są limity 1) dla osób które nie powiązały karty kredytowej/debetowej z kontem na PP i wtedy jest to 2500 zł na miesiąc (powiązałem konto już dawno) 2) jeśli w ciągu roku przekroczyłeś 2500 euro obrotu na koncie to musisz potwierdzić tożsamość skanem dowodu tożsamości/paszportu/prawa jazy oraz innym dokumentem potwierdzającym adres - może być potwierdzenie adresu z Urzędu Miejskiego Smile Ja wszystkie te czynności wykonałem i konto teoretycznie jest w pełni funkcjonalne tylko tak jak mówię po prawidłowej weryfikacji napisali mi że powinienem założyć nowe konto ale trochę mi się nie wydaje że mogli by zablokować możliwość dodawania pieniędzy bez poinformowania mnie o tym Icon_wink
Wysłałem notkę do suportu SS, niech napiszą w ogóle czy przelew poszedł bo może to po prostu jest partiami rozsyłane i znalazłem się tym razem w jakimś drugim rzucie (bo adresu PP do wypłat nie zmieniałem więc pomyłka w adresie odpada) Smile Chyba trzeba czekać po prostu Smile
Portfolio: SS | IS | FT | DT | AL | DP | 500px |Facebook
Nikon D800 + Nikkor 24-70mm f/2.8 + Sigma 50mm f/1.4 + Sigma 85mm f/1.4
Pozdrawia Zając :)
shutterstockistockphotodreamstimedepositphotos
Odpowiedz
a nie dostajesz na maila wiadomości od Shutterstock o dokonanym przelewie?
Odpowiedz
Właśnie w tym miesiącu dostałem tylko maila ile mi się należy za poprzedni miesiąc no i ze zostaną wysłane do 15stego i nic poza tym. Więc tak się zastanawiam że może faktycznie w kilku rzutach wysyłają pieniądze. Na razie nie ma paniki bo czas sobie zastrzegają do 15stego więc na razie niby wszystko w normie tyle tylko że zawsze do tej pory człowiek dostawał 7ego kasę i na to się nastawiłem Icon_cheesygrin
Portfolio: SS | IS | FT | DT | AL | DP | 500px |Facebook
Nikon D800 + Nikkor 24-70mm f/2.8 + Sigma 50mm f/1.4 + Sigma 85mm f/1.4
Pozdrawia Zając :)
shutterstockistockphotodreamstimedepositphotos
Odpowiedz
Czekałem ponad tydzień na rozpatrzenie plików i jeszcze na rzeźnika trafiłem :/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: microship, 11 gości