Ściana płaczu Shutterstock
Nie ma w "new", ani w żadnej innej. W wynikach wyszukiwania też nie ma. Są w statusach wysłanych zdjęć, w zatwierdzonych batch'ach.
Odpowiedz
Masakra, ależ mnie inspektor przeorał. Ostatnia paczka z backgroundami 18/20 zaakceptowane. Aktualna paczka z kolejnymi 30 i 30/30 odrzucone (LCV)... Idę na piwo :/
Odpowiedz
(2012-02-23, 17:37:35)kwasny221 napisał(a): Masakra, ależ mnie inspektor przeorał. Ostatnia paczka z backgroundami 18/20 zaakceptowane. Aktualna paczka z kolejnymi 30 i 30/30 odrzucone (LCV)... Idę na piwo :/

ide z Tobą bo ostatnio mialam tak samo i też za lcvIcon_wink
Odpowiedz
Zróbcie grafik jego obecności, to reszta będzie wiedziała kiedy można wrzucać paczki Icon_razz
Odpowiedz
Chyba trafiłem na innego bo wszystko dzisiaj przyjęte, a były wśród nich takie rzeczy jak http://www.shutterstock.com/pic.mhtml?id=95788738 a więc coś teksturo-podobnego.
Odpowiedz
Jak obecnie wygląda u was akceptacje zdjęć? Czy rzeźnik jest online czy na urlopie. Planuję wrzuci dużą paczkę fajnej sesji i zastanawiam się czy nie trafie na rzeźnika.
Odpowiedz
Paczka 30. Dzisiaj o 4 naszego czasu odrzut- 3 za similar, 1 za zły keywords, do poprawy, 2 jeszcze czekają ( ale to są filmiki ), reszta przyjęta, poprzednia paczka przyjęta cała.
Odpowiedz
Przyjęli mi dzisiaj coś, co wrzuciłem bardziej dla żartu nie licząc, że przyjmą. Bardziej z ciekawości.
Rzeźnik jest na urlopie. Smile

[Obrazek: 97937919.png]
Odpowiedz
Potwierdzam, nie ma rzeźnika, wszystko przechodzi.
Odpowiedz
Potwierdzam. Tak się ostatnio na niego wku..m , że postanowiłem moje backgroundy zapodać jeszcze raz ze zmienionymi tylko kolorami. Przeszło 100%. Straszna loteria. Ciekawe ilu tam takich rzeźników pracuje ;p
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 24 gości