Ściana płaczu Shutterstock
No to powiem Ci dziwi mnie to co piszesz bo ja właśnie miałem zachwalać zadziwiająco wysoką ilość OD Icon_wink pewnie kwestia farta... Ja się z kolei smucę że tak mało SD jest..
Odpowiedz
U jednego więcej u drugiego mniej Smile Nic nowego Smile
U mnie początek roku zaskakująco dobry. OD wpadają co kilka dni Smile
Odpowiedz
Czy oni się wściekli?! kolejna paczka odrzucona w całości. Piszą, że kompozycja i że nie potrzebują w tym czasie. Zauważyłam, że oni to dają przy każdym odrzuconym zdjęciu jakby automatycznie. Czasem wpadnie dodatkowy inny powód. Kogoś jeszcze tak koszą? Może mnie wybitnie, bo jestem młoda na SS. ps. Dreamstime jakoś nie narzeka.
Odpowiedz
Nie przejmuj się. Za jakiś czas także Dreamstime będzie Ci odrzucać całe paczki za similarity Smile
A na Shutterstock obecne powody odrzutów są jak dla mnie sensowne i się raczej z nimi zgadzam. Poza LCV oczywiście.
Odpowiedz
Mi przyjeli takie comba 3 razy z rzedu, ze czuje sie jakbym wygral w lotto. Icon_cheesygrin
Odpowiedz
A u mnie Dreamstime odrzuca dużo. To, co Shutterstock przyjął, u Dremstime poleciało do kosza. Shutterstock odrzucił mi ostatnio 2 grafiki, które ich zdaniem były bardzo do siebie podobne. Na razie idzie wyjątkowo łagodnie...
Odpowiedz
Mi Dreamstime odwalił tła a Shutterstock przyjął i jak na razie coś się sprzedaje. Coś złego dzieje się na DT.
Odpowiedz
Dziś shutter mnie zadziwił. Odwalili mi 5 plików z modelką z globusem(a raczej widocznym jego małym kawałkiem)-Trademark--Contains potential trademark or copyright infringement. Za chiny ludowe nie ma tam trademarka. Ale widać już nawet mapa jest znakiem towarowym. Paranoja jakaś.
Odpowiedz
a mi blokło dwie paczki ze zdjęciami, w tamtym tygodniu wrzuciłem paczke z poprawkami, w sobotę nowy stuff i do dzisiaj to wszystko wisi
Odpowiedz
Pewnie dziś lub max jutro rano przejdzie też tak wrzucałem i przed chwilą rozpatrzyli. 27/36 w tym w sumie 9 za potencjalne trademarki których nie ma :/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 32 gości