Ściana płaczu Shutterstock
i tak dobrze, że Ci przyjęli te 4... Zrobiłam podobne i wszystko LCV....
Odpowiedz
Czyli mówisz, żeby się cieszyćSmile Może spróbuję to jeszcze kiedyś przepchnąć. Nie umiem ogarnąć tych zasad, jedna wielka loteria.
Odpowiedz
(2011-12-20, 16:10:46)Studioflara napisał(a): Nie umiem ogarnąć tych zasad, jedna wielka loteria.

Przeczysz sama sobie, właśnie ogarnęłaś zasady - to jest loteria Icon_wink
Odpowiedz
Icon_cheesygrin Tylko czy znajomość "zasady" coś mi pomoże?Smile
Odpowiedz
(2011-12-20, 12:56:43)Studioflara napisał(a): Zrobiłam kilka teksturek, tak na próbę. nigdy tego nie robiłam, wyszło takie byle co, ale im wysłałam 4 sztuki i przyjeli. Więc zrobiłam 25 sztuk fajnych i nie przyjęli:/ że niby juz mają tego full. A miało być tak pięknie, bo np to: http://www.shutterstock.com/pic.mhtml?id=90784079 ( z tej pierwszej partii) jest pierwszą rzeczą sprzedaną kilka razy.

bardzo fajne tło i wróżę bardzo dużo pobrań Smile proponuję też spróbować wysłać sama ta rozmyta część bez tych linii jako blur background Smile polecam też wysyłanie takich prac w kilku wersjach kolorystycznych Icon_wink a co do przyjmowania to tak jak kiedyś pisałem dobrze jest dopisać do jakich już przyjętych plików jest podobna dana praca (wypisując ich numery ID) - u mnie działa albo mam farta Icon_cheesygrin
Portfolio: SS | IS | FT | DT | AL | DP | 500px |Facebook
Nikon D800 + Nikkor 24-70mm f/2.8 + Sigma 50mm f/1.4 + Sigma 85mm f/1.4
Pozdrawia Zając :)
shutterstockistockphotodreamstimedepositphotos
Odpowiedz
Masz farta. Icon_cheesygrin
Odpowiedz
potwierdzam, alzajac ma farta Smile
Odpowiedz
U mnie dzis swieta... I chyba trzeba sie przyzwyczaic na te dwa tygodnie, ktore zostaly do 2012.
Odpowiedz
no u mnie dzisiejszy dzień jeszcze bardzo dobry ale pewnie od jutra się zacznie spadek Icon_wink
Portfolio: SS | IS | FT | DT | AL | DP | 500px |Facebook
Nikon D800 + Nikkor 24-70mm f/2.8 + Sigma 50mm f/1.4 + Sigma 85mm f/1.4
Pozdrawia Zając :)
shutterstockistockphotodreamstimedepositphotos
Odpowiedz
żeby nie było kolorowo cała paczka LCV Icon_sad
Portfolio: SS | IS | FT | DT | AL | DP | 500px |Facebook
Nikon D800 + Nikkor 24-70mm f/2.8 + Sigma 50mm f/1.4 + Sigma 85mm f/1.4
Pozdrawia Zając :)
shutterstockistockphotodreamstimedepositphotos
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości