Ściana płaczu Shutterstock
(2011-11-21, 14:33:50)alzajac napisał(a): I przypadkiem nie traktuj tego kolego loraks, co napisał edi jako złośliwość. Porównaj jedynie swoje zdjęcia isolated z np tą galerią...

chyba przejdę na wegetarianizm! ślina mi kapie Icon_wink

Odpowiedz
Oj tam. Niektórzy poprostu nie zauważyli że data na kalendarzu to juz nie jest 2006 tylko prawie 2012 rok. na stockach jakościowo to jak jak przejście od ery dinozaurów do ery stacji kosmicznej. Tyle że niektórzy dalej chodzą z dzidą i sie dziwią że dinozaura upolować nie mogą.
Odpowiedz
Nowe rzeczy sprzedają się bardzo słabo Icon_sad powinni znowu zamieszać.
Odpowiedz
lechyu to ja się nie zgodzę Smile dziś przyjęli mi kolejną paczkę tekstur i np to zdjęcie zaliczyło z miejsca 5 pobrań a jest dopiero 13sta Smile
Portfolio: SS | IS | FT | DT | AL | DP | 500px |Facebook
Nikon D800 + Nikkor 24-70mm f/2.8 + Sigma 50mm f/1.4 + Sigma 85mm f/1.4
Pozdrawia Zając :)
shutterstockistockphotodreamstimedepositphotos
Odpowiedz
alzajac jesteś Mistrzem Tekstur!! Smile A jakbyś mi powiedział jeszcze czy Twoje tekstury to zdjęcie czy bardziej grafika to byś skrócił moje męki kobietki ciekawskiejSmile

U mnie na Shutterstock jest płacz i zgrzytanie zębów - fakt mam zdjątek malutko, ale w pierwszym tygodniu był ruch a teraz już drugi tydzień nie ma, właśnie odkąd były zmiany na ss.

Chętnie zobaczyłabym ową marchewkę, po której tak jedziecie. Jestem wegetarianką, więc jestem najbardziej obiektywna Icon_wink i mogę stwierdzić czy ślina leci hehe
Odpowiedz
Claudio dziękuję za dobre słowo ale do mistrza to mi bardzo daleko - dla mnie mistrzem i wzorem jest np właściciel tej galerii Icon_cheesygrin U mnie każda tekstura to zdjęcie mniej lub bardziej pociągnięte PSem lecz w większości wystarczyła zabawa suwakami podczas wywoływania RAWów Smile

Co do tej marchewki o której mówił edi to chodziło z tego co widzę o to zdjęcie a tutaj porównanie z galerii którą linkowałem Smile
Portfolio: SS | IS | FT | DT | AL | DP | 500px |Facebook
Nikon D800 + Nikkor 24-70mm f/2.8 + Sigma 50mm f/1.4 + Sigma 85mm f/1.4
Pozdrawia Zając :)
shutterstockistockphotodreamstimedepositphotos
Odpowiedz
Alzajac tekstura to tekstura.
Dzisiaj w nocy przyjęli mi całą paczkę (30) ikonkowych grafik 3d, ale nic nie chce zejść...
Sprzedaż zła nie jest, ale to głównie dzięki OD i starszym plikom. W tym miesiącu tylko 5 dni bez takich ściągnięć, tylko w weekendy.
Odpowiedz
A no właśnie ten plus jest z teksturami że idą zawsze.. W ikonkach to jest chyba jeszcze większa konkurencja jak w teksturach bo jak się czasem tak ogląda te galerie i po słowach kluczowych w wyszukiwarce jedzie to nie wiadomo na co patrzeć..
Portfolio: SS | IS | FT | DT | AL | DP | 500px |Facebook
Nikon D800 + Nikkor 24-70mm f/2.8 + Sigma 50mm f/1.4 + Sigma 85mm f/1.4
Pozdrawia Zając :)
shutterstockistockphotodreamstimedepositphotos
Odpowiedz
Chyba eksperymentalnie zrobię kilka tekstur i zobaczę czy rzeczywiście jest na nie taki popyt, bo normalnie Shutterstock ostatnimi czasy choć dalej numero uno to jakoś słabo przędzie i wogóle jest jakiś mniej przewidywalny bo np. w niedzielę miałem 6 dl co wcześniej raczej się nie zdarzało, a przy poniedziałku 0 co też jeszcze się u mnie nie wydarzyło. Jak alzajac pisze że tekstury się sprzedają zawsze to zobaczymySmile
Odpowiedz
Alzajac ma specjalne wtyki u inspektorow na przyjmowanie tekstur Icon_wink nam wbija LCV i odlot Icon_wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości