Ściana płaczu Shutterstock
no ten dzień przeszedł moje wszelkie oczekiwania Smile 40 DLi w tym 2 OD a jeszcze się dzień nie skończył na Shutterstock Smile jak na 240 zdjęć w galerii to chyba całkiem OK Smile
Portfolio: SS | IS | FT | DT | AL | DP | 500px |Facebook
Nikon D800 + Nikkor 24-70mm f/2.8 + Sigma 50mm f/1.4 + Sigma 85mm f/1.4
Pozdrawia Zając :)
shutterstockistockphotodreamstimedepositphotos
Odpowiedz
Świetnie...

U Mnie OD poszło tyle co Elka. Icon_cheesygrin
Odpowiedz
A mnie po dwu tygodniowym urlopie przywitał drwal...
Odpowiedz
łykają wszystko jak młody pelikan. tyle że sensu w tym za grosz bo nowe sprzedają bardzo, bardzo słabo.
Odpowiedz
i Ty kolego Canionie w tym wątku ? Icon_wink
Odpowiedz
a to jakiś exclusive wątek? Dla wybranych?
Odpowiedz
Prawda, że nowe schodzą bardzo cienko. Może znowu pomieszają trochę w algorytmach i będzie lepiej.
I ponarzekam... też mam tyle plików co Alzajac, ale za cholere nigdy nie miałem 40dl w jeden dzień. Ledwo zbliżyłem się do 20 :/
Odpowiedz
Co do nowych to możliwe że znowu jakieś problemy z wyświetlaniem w szukajce.. wczoraj gdy przyjęli mi paczkę to OK podgląd był dostępny w miniaturkach ale już np po wejściu w fotkę obrazek się nie wyświetlał..
Co do tych 40 DLi (a dokładnie 44 bo tak się dzień zamknął) to powiem Ci że ja dopóki nie poszedłem w tekstury i tła to miałem cholerny problem z przejściem granicy 10 DLi na dzień o weekendzie nie wspominając. Problem z tą kategorią plików jest tylko taki że z akceptacją bywa bardzo różnie bo po prostu mają tego na pęczki i nie bardzo chcą kolejne. Jednak co ciekawe wygląda na to że kupującym mnogość wyboru nie przeszkadza i nadal szukają nowości. Ogólnie to wczoraj pierwszy raz było 40+ ale dzisiejszy dzień już zapowiada się obiecująco Smile
Portfolio: SS | IS | FT | DT | AL | DP | 500px |Facebook
Nikon D800 + Nikkor 24-70mm f/2.8 + Sigma 50mm f/1.4 + Sigma 85mm f/1.4
Pozdrawia Zając :)
shutterstockistockphotodreamstimedepositphotos
Odpowiedz
No to trzeba zrobić ze 100 tekstur na próbę Icon_wink dzięki.
Odpowiedz
ps Alzajac, można wiedzieć czy przekroczyłeś pierwszy próg podwyżki, a jeśli tak to czy miało to jakiś wpływ na ilość sprzedaży?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 41 gości