Ściana płaczu Shutterstock
gdzies im wiekszosc moich fotkek wyparowala dzisiaj z Shutterstock ? najgorszy poranek na shutterze od chyba 1,5 roku - no nic moze popoludniu sie ruszy Smile
Odpowiedz
Twoi klienci przyszli do mnie, w piątek za to było najwyraźniej na odwrót Icon_wink
Odpowiedz
u mie juz od miesiecy slabo bedzie juz ze 100 fotek a max dzienny download to 7, jednak srednio 2 a wekendy zero. ostatnio dalem sporo editoriali z targow samochodowych we frankfurcie liczac na jakis ruch a to raptem przez kilka dni 3 fotki zeszly. o EL juz nawet nie wspominam, OD sie trafi2-3 razy w miesiacu, albo mam takie beznadziejne foty albo nie wiem.
Odpowiedz
jak na 100 fotek to OK. no chyba że to 100hitów.
Odpowiedz
większość fotek u Ciebie to z tego co widzę owoce i warzywa na białym tle oraz przedmioty a ten temat jest już niesamowicie wyczerpany i oblegany więc ja bym się nie dziwił na twoim miejscu że cudów nie ma.. zastanów się czy twoje zdjęcia mogą konkurować np z takimi galeriami Smile :

http://www.shutterstock.com/gallery-2609...tml#page=1
http://www.shutterstock.com/gallery-538123p1.html

zanim zaczniesz robić zdjęcia w jakimś temacie dobrze jest sprawdzić jaka jest konkurencja bo może się okazać że przesiedzisz nad zdjęciami kilka godzin, potem nad obróbką a zysk mizerny...
Odpowiedz
U mnie zeszly tydzien / niedziela i dzis to po prostu torpeda... (puk, puk) i nie wiem z czego to wynika. Icon_cheesygrin
Odpowiedz
no właśnie u mnie dziś również świetnie, co więcej weekend również świetny Smile no i ponowne miłe zaskoczenie bo kolejne backgroundy przechodzą bez draśnięcia (wreszcie!) Icon_cheesygrin
Odpowiedz
u mnie w zasadzie przyjmuja wszystko co im wysle ale za to sprzedaz mala myslalem za na editorialach z targów sie cor ruszy ... a tu nic.
Odpowiedz
U mnie Shutterstock tak szalal, ze az padl im server. Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Tak, wrzesień już jest BME. Weekend równie dobry jak i cały zeszły tydzień. W całym miesiącu kilkadziesiąt OD. Tylko na EL czekam już od 1000 dl. Tak czy inaczej po fatalnym sierpniu widać, że ogórki zebrane i zaczął się sezon dolarowy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 38 gości