Ściana płaczu Shutterstock
Zastanawiałem się ostatnio jak to jest, że niektóre pliki sprzedają się dopiero po pewnym czasie od dodania. Czy powodem tego może być to, że kolejne osoby wrzucają podobnie wyglądające i opisane pliki do nas? Chodzi o to, że nie wszyscy kupujący (choć pewnie większość) znajdują to co chcą nabyć poprzez wyszukiwarkę. Część z nich trafia poprzez miniaturki wyświetlane na stronach poszczególnych plików (te kilka zdjęć po prawej pod keywordsami).

Pytanie zatem czy nowy plik wyświetla się tylko w wyszukiwarce, a dopiero po czasie trafia do tego bocznego panelu wraz z kolejnymi plikami podobnie opisanymi?
Mam nadzieję, że nie namotlałem Icon_wink
Odpowiedz
Z moich obserwacji wynika że po 1 od jakiegoś czasu nowe pliki sprzedają się dopiero po jakimś czasie dlatego że jest jakieś opóźnienie w przechodzeniu plików zaakceptowanych do wyszukiwarki - zaakceptowany plik w wyszukiwarce jak i po kliknięciu sortowania od najnowszych plików jest wyświetlany z opóźnieniem. Po 2 do bocznego paska z miniaturkami trafiają pliki które były wrzucone wcześniej (tylko starsze pliki od tego który właśnie wrzuciłeś) i opisane bardzo podobnie lub identycznie - pliki jakie tam się pojawiły nie mają żadnej rotacji oraz nie reagują na zmianę tytułu zdjęcia oraz słów kluczowych (a przynajmniej tak widzę z własnego, półrocznego doświadczenia - może po dłuższym czasie się coś zmienia). Smile
Odpowiedz
Taka samą tendencję zauważyłem
Odpowiedz
Prawda, że dodanie notki pomaga. W jednym zdjęciu, byłem prawie pewny, ze je odrzucą, więc dodałem notkę "wiem, że nie lubicie pewnych zawartości tego zdjęcia, ale proszę, spróbujcie zauważyć wielki komercyjny potencjał tego zdjęcia" ... ku mojemu zdziwieniu zadziałało i zdjęcie się sprzedaje jak trzeba Icon_wink
Co do tych wieżowców to ja nie wiem... Spróbuję jeszcze raz to przejrzeć i zuploadować. To są naprawdę fajne zdjęcia <płacz> Icon_cheesygrin
Odpowiedz
A jak u Was z akceptacją zdjęć? Miałem bardzo długą przerwę w wystawianiu i jestem ciekaw czy macie jakieś dni które preferujecie aby wystawiać foty? Ja teraz wystawiłem w piątek, wczoraj opisałem i dzisiaj akceptacja.....w zasadzie jej brak......17/17 odrzutów, te foty wcale nie są jakimiś gniotami;/ Jak u Was to wygląda?
Odpowiedz
To zależy... np. zdjęcia architektury i dźwigów które ostatnio wysyłałem + kilka edytoriali z tegorocznego Air Show w Radomiu (a nie są cudownej jakości ponieważ nie dysponuję nadal lustrem) łyknęli bez problemu za pierwszym razem. Problem największy jest z teksturami, tłami i grafikami bo tutaj 95% to LCV a to one właśnie przynoszą mi największy i co ważne bardzo regularny zysk - mają ich już chyba po prostu za dużo i tylko czasem się zdarza że mnie miło zaskoczą i coś przyjmą tak jak to było ostatnio że cała paczka przeszła prawie nienaruszona - ku mojemu zdziwieniu i popularnemu poglądowi że małe paczki przechodzą łatwiej ta była największą jaką wysłałem do tej pory - ok 45 zdjęć i grafik Smile Z tego co zauważyłem pomaga też mieszanie tematyczne w wysyłanych paczkach.
Odpowiedz
Odwołuję to co napisałem wcześniej, wpadła mi wczoraj kolejna ELka.
Odpowiedz
u mnie ostatnio wszystko leci za LCV - architektura, packshoty, tła, tekstury, natura... dziwne. znowu wygląda to tak, jakby edytor miał tylko 1 powód odrzutów Icon_cheesygrin
Odpowiedz
przyjmują świąteczne tekstury, bombki i dynie w 100% Smile
Odpowiedz
niedługo przestaną bo się wszyscy właśnie na nie przerzucą Icon_cheesygrin w tym upatruję swoją szansę z backgroundami że może w okresie przedświątecznym zechcą je z powrotem tak jak łykali je na wiosnę Icon_cheesygrin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 34 gości