Ściana płaczu Shutterstock
ja tak miałam w poprzednim tygodniu. Dwa podejścia i wszystko kosz za LCV, a dziś, ku mojemu wielkiemu zdziwieniu 90% przyjętych. Widocznie nasz sławetny "rzeźnik" ma teraz Ciebie na liście...
Odpowiedz
Mam taką sytuację na Shutterstocku:
Wrzucam zdjęcia wieżowców z Brisbane na Shutterstocka. Wrzucam 4, 3 nie przechodzą, ze względu na "potential tradmarks". Szukam trademarksów i za chiny nie mogę znaleźć, ale na wszelki wypadek usuwam, to co mogłoby wyglądać jak trademark... Uploaduje jeszcze raz i to samo. Fotolia, w ogóle nie zauważyła żadnych trademarków, nie wiem jak 123rf, jeszcze tego nie sprawdziłem.
Na początku myślałem, że to może chodzi o te wieżowce, ale na tym jednym zdjęciu, które zaakceptowali też one są. Jest to nawet bardzo podobny kadr do innego zdjęcia, które mi odrzucili...
Co byście poradzili?
Odpowiedz
pokaż może znajdziemy jakiś szczegół Smile
Odpowiedz
Co piszesz w notce do inspektora przy powtórnym wysłaniu zdjęcia?
Odpowiedz
dziś znowu mi zdjęcia poleciały za "Composition--Limited commercial value due to framing, cropping, and/or composition." ostatnio miałem to samo i przy powtórnym wysłaniu zostały zatwierdzone i nawet się już sprzedają, a Ariene ja nie piszę nic wysyłam po prostu jeszcze raz
Odpowiedz
Dobrze jakbyś przy ponownym wysyłaniu pisał co poprawiłeś. Ja tak robię i prawie zawsze ponowna wysyłka przechodzi.
Odpowiedz
potwierdzam ze warto napisac 'po ludzku' do inspektora ze poprawilo sie to i to i to i wowczas sa duuzo wieksze szanse na to ze przejdzie, poza tym jesli bedziesz zbyt duzo wysylal resubmitow bez zadnego komentarza to moze cie spotkac zawiecha lub ban na Shutterstock a tego chyba bys nie chcial,
zreszta ja ostatnio nawet zaczalem sie zgadzac z inspektorami co do odrzutow, chociaz wrzesien jest nadspodziewanie dobry, tylko jakies 5% polecialo
Odpowiedz
wiesz co edi jak jest jakiś błąd a nie powiem mi że czasami się zdarza czegoś nie zauważyć, np . malutkie logo to poprawiam i nie ma problemu czy inna konkretna uwagi, ale to co napisałem wyżej że powód odrzucenia jest mało komercyjne zdjęcie a dremie przyjęli to wysyłam jeszcze raz i powiem że w 90 % przyjmują, nie ma tego tak dużo więc pewnie nie jest to aż taki problem, a co do wrześnie to też jestem zdziwiony po zastoju sierpniowym Smile
Odpowiedz
Wczoraj wpadla mi kolejna ELka... (2 od poczatku miesiaca) i dzis znow jakbym dostal jakas blokade... Dzien przypomina niedziele, a nie dobrze prosperujacy wtorek (jak to zawsze mam miejsce) i serio to juz drugi taki przypadek... Ciekawy zbieg okolicznosci.
Odpowiedz
maxym ten fenomen to nie tylko ty zauwazyles, a teraz wyobraz sobie jaki jest dolek po dniu w ktorym ci wpadaja 2-3 ELki, to wyglada tak jakby po sprzedanej ELce algorytm wyszukiwania nagle przerzucal fotki na dalsze strony wynikow :/
na pocieszenie zostaje tylko to ze w tym tygodniu 100% akceptacji Smile jak narazie Icon_wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 32 gości