Ściana płaczu Shutterstock
Cóż z tego że przyjmują, jak nowości ledwo się sprzedają.
Odpowiedz
racja, star fotosy idą a reszta stoi. Ten miesiąc w ogóle mam dziwny. Najwięcej sprzedałem plików niż w innych miesiącach, ale żadnego OD
Odpowiedz
Nowe tez ida (nie wszystkie) ale po prostu musza odczekac i sam nie wiem dlaczego.
Dla przykladu wrzucilem zdjecie na poczatku lipca - calkowita cisza... A w sierpniu, zdjecie awansowalo na 3 pozycje w MP w swojej kategorii.
Odpowiedz
6/20
Głównie Focus i LCV.

Trzeba się cieszyć, że nie wszystko poleciało doi kosza Icon_razz
Odpowiedz
U mnie radość nie ma końca 23/24 przyjęte.
Odpowiedz
(2011-08-25, 13:45:52)ambrozinio napisał(a): Nie śmiecąc tematu powiem co koleżanki i koledzy wyżej. Cykaj i jeszcze raz cykaj. Mnie też wtedy dopadła niemoc twórcza i teraz tego bardzo żałuję... Zdjęcia do albumu są a na stoki - kilka....

Staram się, ale nie jest lekko. Mała ma bardzo płytki sen i budzi ją dźwięk migawki. Niestety musiałem 3 sesje zrobić na pilotach od lamp i wysokich ISO , bo otwierała oczy (nie chcę jej na razie błyskać). Zobaczymy - może przyjmą, z 5d ISO800 nie jest niby złe, ale inspektorzy mają na tym punkcie fioła.
Odpowiedz
Jeśli mała będzie dobrze najedzona, to się nie będzie łatwo budzić. Polecam dokarmianie ze smoczka przed sesją.
A jeśli chodzi o ISO, to mi przyjmowali już nawet ISO3200, tylko robiłem zmniejszanie do 8MPix. Nawet na Shutterstock to przyjęli.
Odpowiedz
(2011-08-26, 12:46:38)majszter napisał(a): Jeśli mała będzie dobrze najedzona, to się nie będzie łatwo budzić.

dzień bez Twoich dobrych rad to dzień stracony Icon_wink
Odpowiedz
Czy to mozliwe, ze nasze zdjecia do rozpatrzenia podlegaja danemu inspektorowi przez np. tydzien i nastepuje rotacja?
Bo jak wszystko szlo dobrze, tak od weekenu trafiam na sciane nie do przejscia... I wszystko - kompozycja, juz nawet nie LCV... iStockphoto przyjmuje, Dreamstime przyjmuje, 123RF przyjmuje, itd. Tylko na SS... Diabel siedzi.
Odpowiedz
Ja tak miałem przed długi czas chociaż nie chcę zapeszać to może powiem że mam Smile ostatnia paczka bardzo mnie miło zaskoczyła bo nie dość że przyjęli kilka tekstur na których mi bardzo zależało to nawet i jedną grafikę (!) i się teraz zastanawiam czy to przez to że zdjęcia były wymieszane tematycznie, czy może przez ilość bo ok 30 w paczce było a tak dużej jeszcze nie wrzucałem... teraz wisi kolejna (20 zdjęć) i ciekawe co będzie
Portfolio: SS | IS | FT | DT | AL | DP | 500px |Facebook
Nikon D800 + Nikkor 24-70mm f/2.8 + Sigma 50mm f/1.4 + Sigma 85mm f/1.4
Pozdrawia Zając :)
shutterstockistockphotodreamstimedepositphotos
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości