Ściana płaczu Shutterstock
Lipiec 2011 nowy BME, w stosunku do poprzedniego ktorym byl Maj'11 wzrost o 5,53% [pod uwage biore oczywiscie tylko regularne DL i OD, EL sa zbyt nieregularne]
taki maly pozytyw zeby tylko samego placzu nie bylo w tym watku
Odpowiedz
U mnie nie biorąc pod uwagę ELek to lipiec faktycznie również jest BME ale i sierpień zaczął się bardzo obiecująco Smile jeszcze żeby tylko wybili sobie z głowy to LCV to by było pięknie ale nie można mieć wszystkiego podobno Smile
Odpowiedz
Coraz bardziej jestem poirytowany powodem odrzucania ponad 50% zdjęć - FOCUS...
Też macie z tym problem ? zdjęcie według mnie jest ostre, nawet bardzo a Shutterstock wymyśla chyba na siłę problemy... Płakać się chce
Odpowiedz
Nie mów ile odrzucili, powiedz jak sprzedały sie te które przyjęli.
Odpowiedz
W dzień do dwóch od przyjęcia średnio to 20-30% sprzedanych tych nowych - kolejne dni to kolejne DL.
Co nie zmienia faktu że jest cholernie poirytowany odrzutami za focus
Odpowiedz
no właśnie, kto się poświęca na Shutterstock i wrzuca nowe foty i może określić jak idzie ich sprzedaż?
parę msc temu wrzuciłem najlepsze moje zdjęcia i wygląda na to że klienci nie podzielają mojego zdaniaSmile
albo drugie wyjście wyszukiwarka na Shutterstock szybko/szybciej zakopuje nowe, które nie załapią dużo dli na starcie,
albo ubyło klientów
Odpowiedz
Mi nowe zaczynaja sie sprzedawac gdzies 5 dni po wrzuceniu. Czasami cos wychwyci kilka dli w pare godzin po wrzuceniu ale zazwyczaj musza odczekac chwile - nie wiem z czego to wynika.
Odpowiedz
(2011-08-16, 19:51:04)MaxyM napisał(a): Mi nowe zaczynaja sie sprzedawac gdzies 5 dni po wrzuceniu. Czasami cos wychwyci kilka dli w pare godzin po wrzuceniu ale zazwyczaj musza odczekac chwile - nie wiem z czego to wynika.

U mnie dokładnie tak samo o ile oczywiście raczą czegoś nie odrzucić za LCV
Odpowiedz
12 na 18 przeszło reszta to LCV.
Co do sprzedaży to odczuwam lekki spadek w sierpniu.
Jakby ludzie nie szukali tych tematów, które wrzucam.
A może to po prostu sezon ogórkowy.
Odpowiedz
Mi się sprzedają głównie stare zdjęcia. Nowe sporadycznie i głównie pojedyncze sztuki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 57 gości