Ściana płaczu Shutterstock
U mnie bardzo mało OD w stosunku do innych miesięcy ale normalne DL dały rade i również czerwiec BME na Shutterstock Smile
Odpowiedz
(2011-06-30, 20:54:26)Crazy_Cat napisał(a): Jak u was wypada czerwiec? U mnie padaka straszna na SS.

u mnie to samo Icon_sad
Odpowiedz
80% Maja Icon_sad
Odpowiedz
U mnie tylko ciut poniżej średniej, choć do roboty się nie przykładałem Icon_wink
Odpowiedz
U mnie BME ale dzięki jednej EL-ce, bez niej byłby drugi. Co lepsze to chyba od ponad dwóch miesięcy nie wrzuciłem żadnego zdjęcia Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Wakacje sie zaczely czy tylko u mnie spadek popytu?
Odpowiedz
U mnie bez większych zmian.
Odpowiedz
U mnie również bez większych zmian...nawet trochę lepiej, pewnie dlatego, że mam coraz więcej zdjęć w galerii.
Odpowiedz
Chyba dziś w nocy natrafiłem na sławetnego nocnego rzeźnika. Odwalili mi 40 fotek (wszystkie).
Głównym powodem odrzutów była Limited Commercial Value i kompozycja. 40 zdjęć przy portfolio liczącym 100 zdjęć to naprawdę dużo - jestem załamany. Nie wiem co się stało do tej pory miłem odrzuty na poziomie 20/30%...
Odpowiedz
Nie ma się co łamać tylko trzeba się przyzwyczaić do LCV i wrzucać po raz kolejny najlepiej w mniejszych porcjach Smile w razie czego można się spróbować podeprzeć w notce do edytora jakimiś gniotami które znajdziesz w wyszukiwarce które są podobne do twoich zdjęć lecz o wiele gorsze Smile

(2011-07-06, 17:04:34)MaxyM napisał(a): Wakacje sie zaczely czy tylko u mnie spadek popytu?

No ja Ci powiem że na razie to przypominają mi się pierwsze moje 2 miesiące na SS... czyli marnie... po dobrym maju i świetnym czerwcu liczyłem na utrzymanie sprzedaży a na razie no cóż... oby lepiej było Smile
Portfolio: SS | IS | FT | DT | AL | DP | 500px |Facebook
Nikon D800 + Nikkor 24-70mm f/2.8 + Sigma 50mm f/1.4 + Sigma 85mm f/1.4
Pozdrawia Zając :)
shutterstockistockphotodreamstimedepositphotos
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości