Ściana płaczu Shutterstock
Sądzę że Carl Friedrich Gauss i jego teoria liczb, mieliby dużo do powiedzenia...
Odpowiedz
Przejrzalem swoje statystyki i pokrywaja sie z wykresami... Smile
Odpowiedz
Podobieństwa polegaja na tym, że w weekendy jest wyraźny spadek. Moje statystyki na IS są tak samo podobne jak majsztera Smile
Odpowiedz
policzcie statystycznie co które zdjęcie powstaje na tej planecie jako dobre (zdobywa uznanie) i wstawiajcie tylko co piąte czy tam co piećdziesiąte. Statystycznie powinno się odnieść super sukces Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Tym razem Shutterstock zaskoczył mnie pozytywnie Smile
W związku z nastaniem wiosny przerzuciłem się z tematyki kulinarnej na florystyczną.
Posłałem 21 fotek - przyjęli 8, w tym 5 "kwiatków" i 3 "listki". Posłałem "zapasową" serię i tym razem przyjęli 4 "listki" i 1 "kwiatek" ... czyli w sumie wyszło mi 13 z 21 Icon_wink
Odrzuty z powodu "focus".
Z tej samej serii Fotolia odwaliła wszystkie "kwiatki" pisząc szczerze, że ta tematyka ich nie interesuje.
Natomiast w Dreamstime odrzucili to samo ze względu na słaby poziom techniczny!
Odpowiedz
już było lepiej, a tu znowu "rzeźnik" wróciłIcon_sad
0/20. Głównie LCV. Ogłaszam chwilową przerwęIcon_sad
Odpowiedz
Noo, poprawili się... kilka godzin temu wrzuciłam paczkę (11zdjęć), przed chwilą przyjęte 9/11.
A już miałam się przyłączyć do użalania, że wszystko odwalili, bo zdjęć brak w galerii, a licznik został na starej liczbie Icon_wink
Odpowiedz
u mnie maj wskoczyl na pozycje BME wczorajszego dnia [poniedzialek 30.05.11], bijac marzec 2011
Odpowiedz
U mnie jest podobnie Smile Dziś pewnie maj pobije marzec Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Ech, i co mi z tej radochy, że tak szybko rozpatrzyli paczkę, jak zdjęcia nie pokazują się w galerii... Poczytałam na ichniejszym forum, na naszym także i rzecz stała się jasna - ludzie zwątpili, przestali wrzucać (masowo) fotki do rozpatrzenia, to i inspektorzy z robotą są szybcy.
Tylko jak sprzedawać fotki, których nie widać? Icon_sad A tak ładnie zaplanowałam, że we wtorek podbije się sprzedaż Icon_neutral
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości