Ściana płaczu Shutterstock
Maxym, a co to znaczy u Ciebie "dramat"?
Odpowiedz
Wczoraj 16DL 2OD
Dzis 14DL
Odpowiedz
Pozazdrościć
Odpowiedz
@MaxyM - Jak to robisz, że Ci przymują te wszystkie ściany, tekstury i architekturę? Bo, mi wszystkie tego typu fotki odrzucają? W szczególności, nawet fragmenty architektury za brak PR.
Odpowiedz
Podłączam się do pytania bo właśnie ponownie paczka tekstur poszła... do kosza. Icon_sad
Portfolio: SS | IS | FT | DT | AL | DP | 500px |Facebook
Nikon D800 + Nikkor 24-70mm f/2.8 + Sigma 50mm f/1.4 + Sigma 85mm f/1.4
Pozdrawia Zając :)
shutterstockistockphotodreamstimedepositphotos
Odpowiedz
Sluchajcie, wierzcie czy nie, nie mam pojecia.
I nie nastawiajcie sie, ze sciany przynosza DL'e... Przynosza po zaladowaniu w dwa pierwsze dni, pozniej cisza.
Tekstury... Jedne co sie nad nimi napracuje, koncza zywot na 6-7 dlach, inne egzystuja dluzej ale bez szalu.
Mam kilka rodzynkow i one ida ale to chyba jak kazdy ma cos takiego u siebie.
Po prostu mam w tej chwili 557 zdjec w folio i ida bardzo, ale to bardzo zroznicowane rzeczy... Od pierwszych po ostatnie uploudy. Nie mam takiego czegos, ze jedna praca dziennie pobiera sie ~20 razy, a chcialbym.
Nie ma zlotej rady... Kilka rzeczy wskoczylo w dobre miejsca pod swoimi slowami i tyle.
Jezeli ktos mysli, ze same sciany badz tekstury przyniosa duzy skok w Dlach, to musze go rozczarowac, bo tak nie jest,
Wydaje mi sie, ze zroznicowanie mojego folio duzo mi daje... Od gor, po architekture, grafike na wsi konczac.
Odpowiedz
(2011-05-19, 20:02:10)MaxyM napisał(a): Ja zauwazylem, ze po dobrym dniu, nastepuje spowolnienie...
Poniedzialek BDE/ wtorek BDE bez EL / od srody dramat...

nie tylko ty miales BDE we wtorek 17 maja, zreszta jak ktos moze to niech rzuci okiem na wykres i zobaczy czy sie przypadkiem nie pokrywa w wielu punktach, mam wrazenie ze jakas dziwna regularnosc i falowosc jest na ss, po srodzie i czwartku czekam znowu na gorke Icon_wink

[Obrazek: 20110519maj2.jpg]

oczywiscie 19 to nie jest jeszcze calkowita sprzedaz, zostalo jeszcze chyba cos kolo 8godzin doby ss'owej

nie podaje wartosci bezwzglednych bo to sie mija z celem, na dole to oczywiscie dni maja 2011, wartosci w slupkach to zsumowane $$ z regularnych DL'i i OD bez uwzgledniania EL [bo te sa bardzo nieregularne]
Odpowiedz
Próbowałem zrobić podobny wykres za maj, też suma $ za 25-a-day i ODs:
[Obrazek: majrcp.jpg]

Jakieś podobieństwo rzeczywiście jest, i 17-sty maj też u mnie był najlepszy w maju.
Odpowiedz
A ja jestem zaskoczona skokiem OD w tym miesiącu. Jak nie miałam ich przez chyba 2 miesiące albo i dłużej, tak w maju już kilka wpadło.
Odpowiedz
Ariene - tak samo jest u mnie. Wpadały skromnie po 1 a teraz (jak wczoraj np. 4).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości