Ściana płaczu Shutterstock
O, dziekuje...
Odpowiedz
Szkoda tylko, że nie ma możliwości podejrzenia kto to Smile
Odpowiedz
Jeśli nie masz ich wielu to możesz sprawdzić:
http://submit.shutterstock.com/referrals.mhtml
Odpowiedz
Dzięki za linka wszystko jasne.
Odpowiedz
czy wam tez siadla sprzedaz OD ? generalnie sprzedaz standardowych "25-a-day" jest na bardzo satysfkacjonujacym poziomie, tylko ze procentowy udzial OD w calkowitej liczbe DLi mi jakos drastycznie spadl :/
Odpowiedz
u mnie wszystko siadło ostatnio Icon_sad
Odpowiedz
OD nie spadla, za to 0,33 spadlo drastycznie od 2 dni, szczegolnie z Europy.

Mam pytanie odnosnie polecanego kupujacego...
Gulag w ktorym pracuje sciagal z istocka i namowilem ich na SS.
Akurat bylem zalogowany na swoim profilu, zarejestrowalem ich i dostalem *, ze dostane prowizje. Tylko teraz nie wiem czy powiniennem zadzwonic i powiedziec, ze to firma w ktorej pracuje... Bo pewnie maja gdzies ip... Ze takie samo sciaga i laduje. Icon_cool
Czy olac? Grozi za to ban? Bo nie moge sie doczytac.

I drouga sprawa, pojawilo sie cos nowego przy opisach: "Are any keywords not applicable to this image?"
Odpowiedz
U mnie w tym miesiącu 1/15 wszystkich DL-i to OD, w kwietniu to było 1/14. A więc to akurat w normie.
Widzę za to, że zaczynają się sprzedawać coraz starsze pliki. W kwietniu miałem najwięcej sprzedaży licencji na pliki z numerem zaczynającym się na 6, a teraz coraz więcej sprzedaży licencji plików z numerem zaczynającym się na 5.
Odpowiedz
u mnie wszystko dzisiaj to pliki zaczynajace sie na 7, z tym ze czesc to jest jeszcze w postaci 7-xxx-xxx a reszta to nowki 7x-xxx-xxx

mathom zasmiecasz strasznie keywordsy, spojrz na przyklad tutaj:

wrzuc sobie w szukajke "tulip flower" i uloz wg. "newest first" i na pierwszej stronie wyskakuje mi np to:

http://www.shutterstock.com/gallery-2564...d=76899547

dzis juz jest na dole strony ale wczoraj bylo chyba w pierwszej dziesiatce na slowa "tulip flower"
Odpowiedz
Nie wiem co jest grane ale od godziny u mnie jakbym dostal jakiegos dopalacza do zdjec... Co mnie cieszy niezmiernie.

P.S.

Czy ktos zna odpowiedz na moje pytanie zadane w poscie powyzej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości