Ściana płaczu Shutterstock
U mnie od początku tygodnia było świetnie a popsuło się dziś. Na razie tylko 4 DLe..
Portfolio: SS | IS | FT | DT | AL | DP | 500px |Facebook
Nikon D800 + Nikkor 24-70mm f/2.8 + Sigma 50mm f/1.4 + Sigma 85mm f/1.4
Pozdrawia Zając :)
shutterstockistockphotodreamstimedepositphotos
Odpowiedz
po prawie 3 tygodniach przeprowadzki i internetu z komorki zaczynam wysylanie zaleglych sesji, akceptacja z wczorajszej paczki to 100%, czas oczekiwania okolo 23h, liczba fotek to okolo 20
Odpowiedz
wooow, takiej plazy i cienizny jak dzisiaj na Shutterstock to juz baaaaaardzo dawno nie mialem, u was podobnie ? tak wiem ze niedziela, ale nawet porownujac do niedziel wstecz to jest zle :/
Odpowiedz
miałem o to samo pytać... 1 pobranie od rana... wczoraj 7 + OD (jak na mnie to całkiem przyjemnie i jak na sobote) więc dziś u mnie masakra.
Portfolio: SS | IS | FT | DT | AL | DP | 500px |Facebook
Nikon D800 + Nikkor 24-70mm f/2.8 + Sigma 50mm f/1.4 + Sigma 85mm f/1.4
Pozdrawia Zając :)
shutterstockistockphotodreamstimedepositphotos
Odpowiedz
ja pobrań dzisiaj tylko 2Icon_sad Ale najlepsze jest to, że odrzucili mi dzisiaj wektorka za focus.
Odpowiedz
kolejne staty odnosnie akceptacji:
paczka okolo 35 fotek
czas oczekiwania okolo 36 godz
akceptacja 78%

poniedzialek od rana wyglada obiecujaco
Odpowiedz
U Was też dzisiaj taka kaszana...? Od rana tylko 2 DL. Icon_sad
Odpowiedz
U mnie po 1 dniu z 20 fotek przyjęli 9.
A co do DLi to jakoś lepiej niż zwykle.
Co dziwnego pojawiło mi się pierwszy raz Refered Download. Z rachunków wynika, że ktoś sprzedał 13 fotek. Szkoda, ze nie można podejrzeć kto to.
Odpowiedz
Rano bylo slamazarnie ale sie rozkrecilo popoludniu.

Refered Download - o co w tym chodzi?
Odpowiedz
Jak jakiś fotograf zarejestruje się z twojego linka referencyjnego (masz go w sekcji Promotion->Refered program). Następnie jak coś mu się sprzeda to ty dostajesz 3 centy za fotkę. Mi dziś wskoczyło 0,39 $. Ciekawy jestem kto się zarejestrował z mojego linka Smile.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości