Ściana płaczu Shutterstock
(2022-01-07, 00:22:21)szakalikus napisał(a): Kurde... Do szprotek 10c już przywykłem, ale dzisiaj wpada SODIK... 10c, wpada OD... 10c Icon_cheesygrin Pamiętacie piękne czasy jak OD miało fixed price 2.85? Icon_cheesygrin Wpadało kilka sztuk w ciągu dnia i człowiek się cieszył, teraz nazbierasz kilkadziesiąt szprotek, kilka OD, kilka SOD i masz tyle co .... JEDEN "OD" kiedyś Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin - śmiech przez łzy Icon_cheesygrin

a czego się spodziewasz po 15% ?  Icon_sad

lepiej już było.
______________
:twisted:
Odpowiedz
Zgarniasz SOD-y i OD-y, chwalimy się winnym wątku... Icon_wink

Sodzik i odzik za 0,1$ jest bardzo dziwny nawet jak na level1.
Odpowiedz
No niestety, bida z nędzą Icon_sad

[Obrazek: attachment.php?aid=1208]


Załączone pliki
.jpg   sodod.jpg (Rozmiar: 152.5 KB / Pobrań: 174)
Odpowiedz
No to lekki szok, miałem nadzieję, że to jakaś pomyłka...

W takiej sytuacji, to nawet levele niewiele zmieniają.
Odpowiedz
(2022-01-07, 15:53:54)fret napisał(a): No to lekki szok, miałem nadzieję, że to jakaś pomyłka...

W takiej sytuacji, to nawet levele niewiele zmieniają.

Przecie dopiero co mi napisales ze " Jednak na grubszych sprzedażach jest spora różnica "

Przykre to ale niestety grubsze sprzedaze to te po $2, ilosc strzalow po #30-$120 znikoma
Odpowiedz
0,1$ to nie jest grubsza sprzedaż.
Wczoraj sprzedałem elę za 14$ na drugim levelu, na piątym byłoby 10$ więcej.
Dla mnie to spora różnica.
Odpowiedz
(2022-01-07, 18:50:40)fret napisał(a): Wczoraj sprzedałem elę za 14$ na drugim levelu, na trzecim byłoby 10$ więcej.

Nie wiem jak Ty to policzyłeś, ale dostałbyś $3.5 więcej
Odpowiedz
(2022-01-08, 06:27:27)fotek napisał(a): Nie wiem jak Ty to policzyłeś, ale dostałbyś $3.5 więcej

Policzyłem dobrze, tylko myślałem o piątym levelu, a nie trzecim. Trzeci faktycznie niewiele zmienia Smile

Piąty traktuję jako realny poziom przez większość roku, o szóstym nawet nie myślę.
Odpowiedz
No i wkurza mnie, że prawie same suby lecą, kończę lev2, a RPD 0,2$. W zeszłym roku na lev1 miałem lepsze RPD.
Odpowiedz
gdyby ktoś zapomniał, to przypomną ... "Lepiej już było" Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 107 gości