Ściana płaczu Shutterstock
Wątek, Miłe zaskoczenie na shutterstock, to już chyba do zamknięcia ☹️ Moja średnia za zdjęcie w tym miesiącu to 0,10. Nigdy tak nie było. Szoruje tyłkiem po dnie. Masakra.
Odpowiedz
Moja średnia 0,15 ,miałem 7 pobrań i zarobiłem dokładnie 1.04$
Pozdrawiam.
Odpowiedz
Ogłaszam konkurs ... kto pierwszy zdobędzie do końca stycznia 6-ty level wygrywa butelkę whisky Icon_cheesygrin
WARUNEK: screen z całego miesiąca stycznia.
Odpowiedz
(2021-01-09, 20:36:21)arturm napisał(a): Ogłaszam konkurs ... kto pierwszy zdobędzie do końca stycznia 6-ty level wygrywa butelkę whisky Icon_cheesygrin
WARUNEK: screen z całego miesiąca stycznia.

podejrzewam, że większość nie osiągnie 6 levelu do końca grudnia.

Jeśli jesteś taki kozak, na jakiego pozujesz, to szczerze Ci gratuluję wyczucia stoków.
Natomiast, jeśli to tylko wkładanie kija w mrowisko, to komentarz pozostawię dla siebie.
______________
:twisted:
Odpowiedz
U mnie 6 lvl w styczniu to tylko marzenie Smile A czy kij w mrowisko? Eee tam... skoro tyle osób tylko zrzędzi to może jest ktoś komu się to uda i zmotywuje tych narzekaczy ... także lepiej to traktować jako zachętę Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Roznica procentow udzialu miedzy levelami jest tak smieszna, ze nikt sie nie powinien spinac. Wyjscie do levelu 4 to zaden popis. Pocenie sie by osiagnac level 5, czy 6? W jakim celu?
Odpowiedz
Wszystko zależy od punktu siedzenia ... jeden zarobi 3-4k/m-c i jest zadowolony, inny nie będzie usatysfakcjonowany.
Odpowiedz
Mowie o tym, ze te 5-10% wiecej zmieniloby Wam radykalnie wynik zarobku? Nie sadze
Odpowiedz
Ja nie potrafię na to odpowiedzieć. Wiem, że warto walczyć o każdy procent, bo jak przyszło mi ostatnio wypłacić kase z PP i potrącili 3% to nie jest fajnie. Trzeba zawsze pamiętać że nie mówimy o jednym miesiącu tylko o latach, więc ja osobiście wszystkie "procenty" wolę mieć dla siebie. I to 5-10% które pewnie ostatecznie na Shutterstock i tak w całości będzie 3-6% wole mieć dla siebie (czyt. wole mieć). Wszystko będzie też zależeć od kwot ... 5% z 10k$ będzie wyglądało całkiem inaczej niż ze 100$.
Odpowiedz
(2021-01-09, 20:46:02)arturm napisał(a): U mnie 6 lvl w styczniu to tylko marzenie Smile A czy kij w mrowisko? Eee tam... skoro tyle osób tylko zrzędzi to może jest ktoś komu się to uda i zmotywuje tych narzekaczy ... także lepiej to traktować jako zachętę Icon_cheesygrin

motywacja, żeby była skuteczna musi być realna inaczej to zwykłe wqurwianie obywatela.
Motywuje Ciebie obcinanie prowizji do lepszej pracy, albo odrzucanie coraz większej ilości zdjęć z absurdalnego powodu, żeby pracować ciężej ? Mnie nie i podejrzewam, że trudno znaleźć ludzi których to motywuje.

Zachętą za to jest kiedy na starcie znam cele i wiem ile muszę włożyć pacy żeby je kolejno osiągnąć i każdy osiągnięty cel jest swoistą motywacją do działania.
Natomiast zmiana zasad w trakcie meczu nigdy nie wychodzi na dobre tym, którym się je zmienia, zazwyczaj korzysta na tym jedynie zmieniający.
______________
:twisted:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 178 gości