Ściana płaczu Shutterstock
(2021-01-06, 17:10:27)fret napisał(a): W roku też mam 0,21, ale dzisiaj 0,145.
Na pierwszym levelu lepiej szło niż na drugim.

Hmm, czyżby promowali tych z poziomem 1? I przy okazji więcej zarabiali? Taka mała teoria spiskowa...
Odpowiedz
Raczej nie, później wpadło mi kilka OD po 2,85 i średnia dzienna skoczyła do 0,25. Ogólnie początek roku słabiutki.
Może uda się jutro wskoczyć na trzeci level, zobaczymy jak tam będzie Icon_wink
Odpowiedz
Przyszedł mi email, że zarobiłem ok 700$ a dostałem 440$. Piszę do supportu ale nic z tego, automatyczne odpowiedzi. W emailu jest kasa jaką zarobiłem po odliczeniu podatku- i ta się zgadza ale w historii wypłat na shutterstocku mam 440$ ALE ZA LISTOPAD, grudzień nie jest w ogóle widoczny. Czy ktoś miał taki problem? Papierek z podatkami mam uzupełniony więc nie wiem o co chodzi.
Odpowiedz
(2021-01-07, 16:06:35)hektor66 napisał(a): Piszę tutaj ponieważ chcę Was uświadomić, że Shutterstock właśnie mnie okradł. Przyszedł mi email, że zarobiłem ok 700$ a dostałem 440$.  [...] w historii wypłat na shutterstocku mam 440$ ALE ZA LISTOPAD, grudzień nie jest w ogóle widoczny

Czyli dzisiaj dostałeś kasę w kwocie z listopada? Ja jeszcze kasy nie dostałem
PS. U mnie w historii też jeszcze nie ma grudnia
Odpowiedz
PRZEPRASZAM MÓJ BŁĄD JUŻ WYJAŚNIONE
Odpowiedz
(2021-01-07, 01:00:40)fret napisał(a): Może uda się jutro wskoczyć na trzeci level, zobaczymy jak tam będzie Icon_wink

ależ zasuwacie po tych levelech, normalnie rakiety jakieś Icon_mrgreen
______________
:twisted:
Odpowiedz
Bez grubych sodów i EL te levele to o dupe rozbić można. Szykuje się najgorszy miesiąc od lat u mnie. Zarobione w tym miesiącu tyle co w jeden przyzwoity dzień wcześniej. Miejmy nadzieje że coś ruszy w połowie miesiąca.
Odpowiedz
Wczoraj nawet ładnie żarło, a dzisiaj zdechło, marzenia o trzecim odłożone do jutra. Ogólnie mam słabą sprzedaż i bez nowych leveli też byłoby kiepsko (DL-i o 1/3 mniej niż w zeszłym roku) Icon_sad
Odpowiedz
(2021-01-07, 20:19:03)guteksk7 napisał(a): Bez grubych sodów i EL te levele to o dupe rozbić można.

Dokładnie
Odpowiedz
grube na 15-25% bardzo bolą. wiem co piszę Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 143 gości