Ściana płaczu Shutterstock
U mnie też na Shutterstock bryndza niemiłosierna. Dobrze, że nie pokasowałem zdjęć z "egzotycznych stocków", bo teraz ta dywersyfikacja przychodów się bardzo przydaje.
Odpowiedz
(2020-11-13, 17:32:58)GregorK napisał(a): ja nie wrzuciłem nic od miesiąca, po tym jak mi prawie całą paczkę nowych odwalili za ... similary.

Pierwsza zasada wrzucania na Shutterstock w obecnym czasie. Nie wiecej niz 2 podobne na raz. Dziubkowac, dziubkowac po jednym.

Klienci przez pandemie tak urosli, w kase, ze nie warto im kupowac byle gotowcow ze stokow. Sami robia mega plany zdjeciowe w tym tlustym czasie.
Odpowiedz
https://www.shutterstock.com/pl/search?i...type=photo

Wygląda na to, że w foto rządzi Covid.
Odpowiedz
U mnie ilościowo nawet nie jest tak źle, no nie ... może źle to jest ale nie tragicznie Icon_cheesygrin - pewnie dlatego że ja mam dużo świątecznych tematów w pf i właśnie one teraz się sprzedają ale te stawki na Shutterstock to porażka, aktualnie w tym miesiącu na deposit mam więcej kasy. Teraz wrzucam od 2 do 4 prac tygodniowo tylko i wyłącznie po to żeby jakoś utrzymać sprzedaż bo niestety całkowite zaprzestanie uploadu odbija się po pewnym czasie spadkiem totalnym - chociaż najbardziej chyba na 123rf jest to odczuwalne gdzie kilkumiesięczny brak uploadu z całkiem przyzwoitych zarobków wbił mnie głęboko w muł. Co ciekawe praktycznie regularnie sprzedają mi się prace przygotowane w/g opisanego przeze mnie sposobu, nie są to duże ilości ale regularne jednak nawet to mnie nie zachęca aby wziąć się za robotę jak patrzę na te 0,10.
Odpowiedz
(2020-11-14, 08:19:45)Tomek De napisał(a): U mnie ilościowo nawet nie jest tak źle, no nie ... może źle to jest ale nie tragicznie Icon_cheesygrin - pewnie dlatego że ja mam dużo świątecznych tematów w pf i właśnie one teraz się sprzedają ale te stawki na Shutterstock to porażka, aktualnie w tym miesiącu na deposit mam więcej kasy. Teraz wrzucam od 2 do 4 prac tygodniowo tylko i wyłącznie po to żeby jakoś utrzymać sprzedaż bo niestety całkowite zaprzestanie uploadu odbija się po pewnym czasie spadkiem totalnym - chociaż najbardziej chyba na 123rf jest to odczuwalne gdzie kilkumiesięczny brak uploadu z całkiem przyzwoitych zarobków wbił mnie głęboko w muł. Co ciekawe praktycznie regularnie sprzedają mi się prace przygotowane w/g opisanego przeze mnie sposobu, nie są to duże ilości ale regularne jednak nawet to mnie nie zachęca aby wziąć się za robotę jak patrzę na te 0,10.

U mnie podobnie jak u Ciebie ilościowo to mniej więcej tak samo no może -10%. Ale kasowo to -50%. U mnie Adobe -20% a 123rf to jakieś -70%. Miałem jeden dzień na Shutterstock gdzie sprzedało mi się 186 prac każda za $0.11. Powoli to koniec tego interesu.
Odpowiedz
Istock jak zwykle nadgoni
Odpowiedz
Listopad na Shutterstock najgorszy od polowy 2015 r natomiast AS najlepszy ever tak $$ jak i DL, teraz tylko czekac az AS zarobi wiecej niz Shutterstock w ciagu danego miesiaca i to bedzie poczatek ery dominacji AS
Odpowiedz
(2020-12-01, 09:01:03)yuma2 napisał(a): ... natomiast AS najlepszy ever tak $$ jak i DL,...

Mi na AS zabrakło niecałego dolara do BME
Odpowiedz
(2020-12-01, 10:32:33)fotek napisał(a): Mi na AS zabrakło niecałego dolara do BME

Mogles mowic przeciez bym cos kupil
Odpowiedz
Icon_mrgreen 
(2020-12-01, 11:07:34)yuma2 napisał(a): Mogles mowic przeciez bym cos kupil

Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 66 gości