Ściana płaczu Shutterstock
Jednak nie wszystko, to co już wrzucone na jakości nie traci. Zaskakujące jak szybko zmienia się moda, sprzęty, dekoracje, wystrój wnętrz czy nawet fryzury. Czasem wystarczy jeden rzut oka i widać, że zdjęcie jest dawno robione.
Także stocki potrzebują ciągle nowego materiału.
Odpowiedz
(2020-11-04, 18:19:17)Pinkyone napisał(a): Jednak nie wszystko, to co już wrzucone na jakości nie traci. Zaskakujące jak szybko zmienia się moda, sprzęty, dekoracje, wystrój wnętrz czy nawet fryzury. Czasem wystarczy jeden rzut oka i widać, że zdjęcie jest dawno robione.
Także stocki potrzebują ciągle nowego materiału.

I będą go miały.
Odpowiedz
Niestety tak Icon_wink
Odpowiedz
Wybaczcie offtop, gdzieś tu w ostatnich miesiącach/tygodniach był wątek/post o jakimś darmowym programie do renderów i coś nie mogę się doszukać ... W najbliższym czasie będę miał trochę wolnego czasu, a subskrybowanie Illustratora z którym kiedyś próbowałem się bawić z moim poziomem umiejętności raczej mi się nie zwróci Smile Jeżeli ktoś byłby łaskaw przypomnieć nazwę programu lub ewentualnie podzielić się innym programem, który daję radę w grafice wektorowej stockowej to byłoby super Smile
Odpowiedz
Mówisz o grafikach 3D? Może chodzi Ci o Blender, bo pamiętam, że ten program był w ostatnim czasie przywoływany Smile
Odpowiedz
Jeśli darmowy do wektorów to Inkscape.
Odpowiedz
Rendery a Wektory to dwie rozne rzeczy. Kolega powinien sprecyzowac pytanieSmile
Odpowiedz
(2020-11-06, 12:19:47)szakalikus napisał(a): Wybaczcie offtop, gdzieś tu w ostatnich miesiącach/tygodniach był wątek/post o jakimś darmowym programie do renderów i coś nie mogę się doszukać ... W najbliższym czasie będę miał trochę wolnego czasu, a subskrybowanie Illustratora z którym kiedyś próbowałem się bawić z moim poziomem umiejętności raczej mi się nie zwróci Smile Jeżeli ktoś byłby łaskaw przypomnieć nazwę programu lub ewentualnie podzielić się innym programem, który daję radę w grafice wektorowej stockowej to byłoby super Smile

powyżej 5k pobrań na Adobe rocznie będziesz miał za free Icon_mrgreen
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2020-11-06, 19:37:11)GregorK napisał(a): powyżej 5k pobrań na Adobe rocznie będziesz miał za free Icon_mrgreen

Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin 

(2020-11-06, 13:43:17)celafon napisał(a): Rendery a Wektory to dwie rozne rzeczy. Kolega powinien sprecyzowac pytanieSmile

Rzeczywiście, oczywiście chodziło o wektory, renderingu nie pociągną ani moje umiejętności, ani mój komputer Icon_cheesygrin 


(2020-11-06, 13:01:20)pawel11_13 napisał(a): Mówisz o grafikach 3D? Może chodzi Ci o Blender, bo pamiętam, że ten program był w ostatnim czasie przywoływany Smile

Wprowadziłem zamieszanie tymi renderami, chodziło o wektory 2D Smile

(2020-11-06, 13:32:08)55marek55 napisał(a): Jeśli darmowy do wektorów to Inkscape.

o to to, dziękuję bardzo! Smile
Odpowiedz
(2020-11-06, 19:37:11)GregorK napisał(a): powyżej 5k pobrań na Adobe rocznie będziesz miał za free Icon_mrgreen

Jeśli sam Illustrator to wystarczy 150 pobrań. Powyżej 5k pobrań będzie cały pakiet Creative Cloud.

https://helpx.adobe.com/pl/stock/contrib...tails.html
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 67 gości