Ściana płaczu Shutterstock
Rzeczywiście teraz więcej czasu trzeba poświęcić, żeby zdjęcia "przepchnąć" wszystkie. Mnie z kolei irytuje jak mam coś z kadrem na trójpodział i niską głębią w centrum, a AI pisze, że obiekt w centralnym punkcie jest nieostry. Szkoda, że tam nie ma żadnego obiektu i zamierzone zdjęcie z empty copy space on the side muszę centralnie przekadrować Smile Smile Bez sensu Smile
Odpowiedz
(2020-07-13, 09:23:18)szakalikus napisał(a): Rzeczywiście teraz więcej czasu trzeba poświęcić, żeby zdjęcia "przepchnąć" wszystkie. Mnie z kolei irytuje jak mam coś z kadrem na trójpodział i niską głębią w centrum, a AI pisze, że obiekt w centralnym punkcie jest nieostry. Szkoda, że tam nie ma żadnego obiektu i zamierzone zdjęcie z empty copy space on the side muszę centralnie przekadrować Smile Smile Bez sensu Smile

Wynika z tego że Shutterstock nie zna się na FOTOGRAFII a jedynie na jej sprzedaży - co oczywiście mija się z celem Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2020-07-13, 09:31:03)padmak napisał(a): Wynika z tego że Shutterstock nie zna się na FOTOGRAFII a jedynie na jej sprzedaży - co oczywiście mija się z celem Icon_cheesygrin

wlasnie cel jest taki ze na sprzedazy powinni sie znac bardziej niz na samej fotografii , niestety w tym tez coraz gorzej im idzie
Odpowiedz
(2020-07-13, 09:23:18)szakalikus napisał(a): Rzeczywiście teraz więcej czasu trzeba poświęcić, żeby zdjęcia "przepchnąć" wszystkie. Mnie z kolei irytuje jak mam coś z kadrem na trójpodział i niską głębią w centrum, a AI pisze, że obiekt w centralnym punkcie jest nieostry. Szkoda, że tam nie ma żadnego obiektu i zamierzone zdjęcie z empty copy space on the side muszę centralnie przekadrować Smile Smile Bez sensu Smile

 dopisuję że ostrość selektywna czasem to pomaga
Odpowiedz
Pierwsza wrzuta poszła za szum, godzinę później już szumu nie było Smile
Tak samo było wczoraj. Problem jest natomiast taki że zdjęć po 24h nie widać.
Jak czytam na forum Shutterstock , ludzie zaakceptowane zdjęcia z soboty do dzisiaj nie mają w folio.
Jak nie urok to ........
Odpowiedz
(2020-07-13, 15:21:19)mmlolek napisał(a): ... Problem jest natomiast taki że zdjęć po 24h nie widać.
Jak czytam na forum Shutterstock , ludzie zaakceptowane zdjęcia z soboty do dzisiaj nie mają w folio.
Jak nie urok to ........

No to fakt. Zdjęcia przyjęte jakoś przed 9-ta do tej pory nie pokazały sie w PF
Odpowiedz
moich też od soboty nie ma..
Odpowiedz
Dzisiaj mają to naprawić.
Odpowiedz
Nadal lipa ..wrzuta gdzieś wisi w niebycie ..to już 3 dzień i nie ma nowych w PF Icon_sad
Odpowiedz
Lepiej niech pobieranie naprawią, dzisiaj zero nowych Dl i fot w folio Icon_sad
Jednego soczystego SOD- a przyjmę, zamiast kilku szprotek i więcej nie będę narzekał.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 79 gości