Ściana płaczu Shutterstock
(2020-06-02, 18:50:33)yuma2 napisał(a): Ela $22.19 czyli nieco wiecej niz zazwyczaj

Marcin w dzisiejszych czasach sodów po 0.10 to jest rarytas Icon_cheesygrin ..Ze też ta skubana tak rzadko przychodzi Smile
Odpowiedz
OD też są lepsze niż były (oczywiście rozliczone w sodach). Było 2,85, jest 3,20-3,40.

W sumie stawki dzisiaj mi pasują, średnia 0,6$, w zeszłym miesiącu miałem 0,5. Martwi mała ilość pobrań, ale to bardziej wina korony niż szutra.
Odpowiedz
Powiało optymizmem, niestety nie u mnie (level 5, dominuje 10c). W zasadzie biczuję się wewnętrznie, że nie mam jajec i zaplecza, żeby wyłączyć portfolio... Taki lekko szmaciarski klimat dzisiaj czuję.

Chyba skorzystam z własnej rady i zjem snickersa.
Odpowiedz
Trzeba poczekać, dramatu nie ma, powodu do radości też. Pewne jest, że będą przetasowania, jedni zyskają inni stracą. Był moment, że bałem się, że wszyscy stracą, teraz jest chociaż motywacja, żeby dołączyć do zyskujących Smile
Odpowiedz
(2020-06-02, 20:49:01)fret napisał(a): Trzeba poczekać, dramatu nie ma, powodu do radości też. Pewne jest, że będą przetasowania, jedni zyskają inni stracą. Był moment, że bałem się, że wszyscy stracą, teraz jest chociaż motywacja, żeby dołączyć do zyskujących Smile

Nie wiem jak duże jest Twoje portfolio i jaki przez to masz wgląd w rynek, ale ja przy 25k prac widzę, że dramat jest.
Odpowiedz
Icon_cheesygrin 
Icon_cheesygrin Może jakaś nadzieja jest jeszcze 
[Obrazek: nXJyg3d.png]
Odpowiedz
mam 20k
Odpowiedz
Kurde Panowie, powinniście się cieszyć! piszecie tutaj średnia Lechyu 0.32, Yuma 1.33, Gutek 0.39 u mnie nawet nie ma co średniej liczyć, bo calutki dzień wygląda bardzo jednolicie w tych okolicach Icon_cheesygrin [Obrazek: yM56eny.jpg]
Odpowiedz
u mnie RPD dziś 0,43 ... zwykle krążyło pomiędzy 0,7-0,6 ... nie widzę światełka w tunelu.
______________
:twisted:
Odpowiedz
dzien jak codzien , kazdy jest inny, poczekam na koniec miesiaca. za wczoraj ostatecznie mialem RPD $1.06 bo przywalilo SODami po $0.14, najtanszy SUb byl po $0.69, dalej nie rozumie jak oni to licza
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 96 gości