VideoBlocks (StoryBlocks)
#31
FAQ ze strony Storyblocks:
Dlaczego klipy Marketplace nie są darmowe dzięki mojej subskrypcji VideoBlocks?

Wszystkie treści z zewnętrznego rynku należą do zewnętrznych artystów, którzy dokonują 100% prowizji od każdej sprzedaży. Po prostu przechowujemy pliki tych artystów, aby dać im dostęp do naszych użytkowników. Ponieważ nie robimy żadnych pieniędzy z tych klipów, możemy zaoferować je z 40% zniżką dla naszych płatnych członków.
Chcielibyśmy uwzględnić zawartość Marketplace w naszej nielimitowanej bibliotece subskrypcji, dlatego istnieje Marketplace, aby pomóc uzupełnić użytkowników treściami, które są poza naszym budżetem. Nie zapłaciliśmy za tę treść z góry, tak jak robimy to z naszą biblioteką subskrypcji. W związku z tym stale dodajemy nowe materiały do ​​naszej biblioteki subskrypcji, setki klipów co dwa tygodnie, z których niektóre pochodzą bezpośrednio z Marketplace na podstawie popularności.

I teraz ten:
Czy mogę uzyskać dostęp do klipów Marketplace i kupować je za darmo?

Tak! Jeśli dopiero zaczynasz korzystać z naszej witryny i nigdy wcześniej nie korzystałeś z naszych usług, możesz zarejestrować się na 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Użytkownicy korzystający z bezpłatnej wersji próbnej są w stanie kupić materiał filmowy, tła ruchu i szablony efektów specjalnych.

(przepraszam za jakość tłumaczenia)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości