Kupię Photoshop CS6
#1
Kupię Photoshop CS6 w wersji pudełkowej na system Windows. Preferowana wersja angielska, ale może być też polska. Licencja komercyjna.
Odpowiedz
#2
Jeśli ktoś chciałby odsprzedać wersję CS6, bo na przykład zdecydował się na dużo nowszy Photoshop, to chętnie nadal byłabym zainteresowana. Ta wersja w zupełności mi wystarczy. Komputer już czeka na ten soft, a ja jeszcze bardziej, ale cena nowych wydań jest kosmiczna. Program zacny. Niestety nie zarabiam na fotografiach, to raczej rozwój osobisty, dlatego na oprogramowanie nie mogę przeznaczyć za wiele pieniędzy. Pozdrawiam użytkowników.


Chciałabym kiedyś robić zdjęcia produktowe mebli, coś jak te poniżej. Ale przede mną jeszcze dużo treningu. Te niżej robił akurat mój znajomy, ale to pro od ponad dekady.
_______________________
https://gamera.pl/shop/akracing-overture-czarny/
Odpowiedz
#3
Twoj znajomy niby pro od dekady ale na stolku widac odbite palce a na podlodze lezy jakis paproch na kazdym zdjeciu, rutyna sie chyba wkradla albo wlasnie photoshop by sie przydal
Odpowiedz
#4
Yuma, zdaje Ci się - to jest PROOOOOOOOOO
Odpowiedz
#5
(2018-05-15, 21:04:02)Edge napisał(a): Yuma, zdaje Ci się - to jest PROOOOOOOOOO

nooo wiem, jest teraz cisnienie w branzy na niepozowane foty w stylu " real people doing real things super natural itp" wsumie wracam honor Icon_cheesygrin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości