Ktoś moderuje to forum?
#11
Może i czysto, ale smród pozostał Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin
Odpowiedz
#12
(2019-07-24, 13:38:59)rachwal napisał(a): Mamy Królewskie Darmowe Zdjęcia... ale forum mogłoby być płatne Smile

Jak ludzie za coś płacą - to bardziej doceniają i się starają - a jak darmoszka to hulaj dusza Smile

To ile i gdzie przelać ?? Smile
Odpowiedz
#13
Kiedyś była rozmowa na temat wprowadzenia opłat, z tego co pamiętam większość z nas "aktywnych" była ZA, ale jakoś się rozeszło.
Maciej
Odpowiedz
#14
Mówiłem o opłacie za rejestrację, żaden spamer nie będzie płacił bo spędza na forum 5 sekund...

Jakiś jeden spamer "Thanks for sharing" się ostał ale poleciał z hukiem.
Odpowiedz
#15
(2019-07-24, 13:26:32)rachwal napisał(a): Jest, ale kto by to robił (włączyłem teraz potwierdzenia przez e-mail i admina, ale jak będzie mnie to męczyć to wyłącze kompletnie)... najchętniej dodałbym opcję potwierdzenia rejestracji monetą, 10-20$ za rejestrację pewnie załatwiłoby sprawę na amen.

To jest tak dobre, że się sam zacytuję. Ludzie się samomoderują, niby dostaję maila, że jest nowe oczekujące konto, wchodzę po dniu/dwóch (chyba za dużo wolnego mam) i już go nie ma (nie wiem jakim cudem znika) Icon_cheesygrin Mail mnie trochę drażni, ale mechanizm działa jak złoto... Zero spamu!
Odpowiedz
#16
Jest nowy filtr antyspamowy przy rejestracji (podobno dość skuteczny) więc może się okazać, że boty zaczną coś pisać, poprzednia metoda nie była skuteczna bo nie chciało mi się kont aktywować.
Odpowiedz
#17

(2019-11-19, 16:26:48)rachwal napisał(a): Jest nowy filtr antyspamowy przy rejestracji (podobno dość skuteczny) więc może się okazać, że boty zaczną coś pisać, poprzednia metoda nie była skuteczna bo nie chciało mi się kont aktywować.

Znowu ten smród braku kogokolwiek od pilnowania porządku [Obrazek: icon_smile.gif]
Wisi od wczoraj.


Rafał przełam się i daj komuś uprawnienia do czyszczenia tego dziadostwa i blokowania debili. Nikt tutaj nie zrobi prywatnej krucjaty bo forum ledwie zipie


Załączone pliki
.jpg   Przechwytywanie.JPG (Rozmiar: 330.7 KB / Pobrań: 19)
Odpowiedz
#18
hej! Od azjatyckiego poranka chińskie śmieci udają, że się coś dzieje na naszym forumIcon_wink Mogę czasem posprzątać, tylko napiszcie jak, bo raportowanie nie pomaga.
Maciej
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości