2014-03-12, 08:41:26
(2014-03-12, 08:32:34)Wuja napisał(a): ten wiatr we włosach o którym tak fajnie się mówi to od biegu za pociągiem co dawno odjechał...
Rzekł maszynista dokładając kolejną łopatę węgla do paleniska...
|
Ściana płaczu Shutterstock
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|