Stock Performer (www) - ogolne zagadnienia
#2
Uzywam od 2014 nidgy nie mialem jak to mowisz " przewiechy" wiec proponuje napisac do suportu poprzez okienko, odpowiadaja w kilkadziesiat minut max. U mnie aktualizuje sie co godzine bez problemow, czasem trzeba sie zalogowac w tle do iStocka ale to wina stocku a nie Performera.
Faktem jest ze od czasu do czasu sa problemy z aktualizacja agencji ale zwiazane jest to ze zmiana kody poprzez sama agencje i z reguly w przeciagu 1-2 dni Stock Performer zmienia ustawienia by polaczyc sie z agencja na nowo i a to wielki plus.
ad1 - nie wiem, kupuje Eagle tylko raz w roku na tydzien by podsumowac rok dokladniej potem wracam na Sparrow, powiem Ci w StyczniuSmile warto napisac to supportu na pewno znaja odpowiedz
ad2 - nigdy
ad3 - tak
ad4 nie, jednak kazde zdjecie ma swoj wykres z podzialka na gdzie,ile i za ile od kiedy i kiedy zarobilo, razem i osobno w procentach i liczbach oraz dolarach + RPD
ad5 to jest w wersji Eagle ale powiem ze nie pamietam co to byla za opcja

"przywiechy" moga byc spowodowane tym ze jestes nowy w SP, wiec program musi naliczyc wszystko od poczatku Twojej kariery a w przypadku np: iStockphoto sub to jest to masa DLi, ja wylaczam czesc funkcji np iStockphoto PP i Sub na caly miesiac az do 26go kiedy wszystko jest policzone
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Stock Performer (www) - ogolne zagadnienia - przez arturm - 2016-10-29, 16:54:00
RE: Stock Performer (www) - ogolne zagadnienia - przez yuma2 - 2016-10-29, 17:07:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości