Photoshop używanie programu na stocki nie do kónca legalnie?
#8
(2015-05-16, 14:47:24)uzytkownik napisał(a): Dziękuje za odpowiedzi Smile a jak to wygląda w przypadku małżeństwa? Czy dwie osoby mogą korzystać komercyjnie z Photoshopa i Lightrooma? Wiem, że licencja Photoshopa jest na jednego użytkownika. Tylko, że ja nie rejestrowałem na niczyje nazwisko i nie podawałem emaila oprócz numeru seryjnego z pudełka przy instalacji programu. Firmy nie mamy.

I jeszcze pytanie jak sprawdzić czy Photoshop CS4 jest z Europy czy z USA? Kilka lat temu kupiłem oprogramowanie. Umówiłem się ze sprzedawcą oprogramowania z Allegro na osobiste spotkanie i zapłatę 2200zł z fakturą jakieś firmy Angielskiej TeknoLogik i z moim danymi. Słyszałem, że z zagranicy mogą to być podróbki to samo jeśli kupimy program z USA to w Polsce nie można korzystać komercyjnie z Photoshopa. W pudełku mam dwie płyty i numer seryjny tylko nie wiem czemu na samym dole na płycie jest inny numer i na pudełku. Czy na pudełku nie powinna być naklejka homologacyjna?

Na moje oko, masz pirata z Chin za jakies $80-$120 dolcow. Dobra jakosc, pudeleczko itp. Moze kozystac z niego cala rodzina, do 3-go pokolenia.
Chcesz sie przekonac czy to oryginal, zadzwon do Adobe suportu i popros o sprawdzenie kopi/numery seryjnego. Jest nawet do tego specjalny mail. Jesli okaze sie ze podroba to radze pogonic tego kto to sprzedal, bo to karalne a jesli nadal sprzedaje to Adobe Ci pomoze.
Spytaj od razu o cala reszte Twojich watpliwosci zwiazanych z korzystaniem.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Photoshop używanie programu na stocki nie do kónca legalnie... - przez yuma2 - 2015-05-16, 16:59:38

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy naszymi lustrzankami możemy legalnie kręcić filmy i sprzedawać? craft08 17 10 706 2014-07-14, 06:31:08
Ostatni post: craft08
  Początek końca? Yuri Arcurs zarabia coraz mniej ajt 40 26 881 2011-05-28, 11:00:25
Ostatni post: max

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości