Którym bankom warto poświęcić swój czas?
#26
Jak najbardziej sprzedają się i RF.
Tomku, trudno mi w tym roku powiedzieć coś o statystykach, co ile i jak się sprzedaje, bo to był dziwny rok. Ogólnie sytuacja wygląda tak, że przez ponad 2 lata miałam tam gnioty głównie RF (strzelam z pamięci, że na 400 RF było ze 20 RM, które też w zasadzie mogły być RF, ot pstryki od niechcenia). W 2013 (od lutego) nagle PF zadrżało i foty zaczęły się sprzedawać. Z roku na rok coraz bardziej nie w smak mi oddawanie swoich prac w micro po ~0,20-2 $, bez kontroli, bez limitów... Czyli wybieram drogę RM. (Poza tym, jedna sprzedaż na Alamy rozwala miesięczny przychód na micro :p )Tym bardziej, że kręcą mnie zdjęcia "inne", art ale też reporterka. Obecnie produkuję 90% RM. W ciągu 4 miesięcy podwoiłam tam PF.

Pod koniec 2014 będę miała już znacząco rozbudowane PF o RM (przynajmniej takie jest założenie), więc będę mogła porównać czy lepiej sprzedają się RF czy nowe RM, chociaż i te będą musiały kilka miesięcy dojrzewać, więc zapraszam z pytaniem w okolicy maja 2015 Smile Będę już miała jakiś obraz. Narazie dopiero raczkuję na Alamy Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Którym bankom warto poświęcić swój czas? - przez bwl - 2014-01-02, 14:14:49
RE: Którym bankom warto poświęcić swój czas? - przez Ariene - 2014-01-04, 22:51:02

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości