Dramatyczny spadek sprzedaży w ostatnich miesiącach
#38
Może ja dorzucę tu swoje dwa słowa.
Co do sprzedaży to u mnie, nie zapeszając ilość DL'i i $ w tym roku wzrosła ponad 2 krotnie .. skok miał miejsce 2 razy w roku ..około marca, później dołek i słaba sprzedaż w wakacje i kolejny skok październik ... więc na sprzedaż nie narzekam, ale wiem że może być różnie i doskonale rozumiem wasze rozgoryczenie.
Co do samego IS'a, no cóż zgadzam się tu z Fotkiem po przejściu na EX akceptacja zdjęć pozostała na prawie na takim samym poziomie (przed EX miałem 80,4% a odkąd jestem jako EX mam około 81,6%) różnica tylko w Keywords.
Co do narzekania, tu też zgadzam się ogólnie z Fotkiem najczęściej problem leży w naszych pracach, jeśli by były naprawdę najlepsze z najlepszych to najprawdopodobniej sprzedawały by się na pniu. Oczywiście zdarza się, że dobre zdjęcie zostaje odrzucone, podawane są jakieś kuriozalne powody odrzucenia, że zdjęcie gdzieś ginie w kolekcji przez "kulawe" mechanizmy wyszukiwarki. Takie sytuacje zawsze mnie irytują i wzbudzają we mnie złość, ale podjąłem decyzję z przejściem na EX’a i mogę zrobić 2 rzeczy, albo zrezygnować, albo mogę strać się robić lepsze zdjęcia.


Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Dramatyczny spadek sprzedaży w ostatnich miesiącach - przez Gubcio - 2011-12-15, 14:16:12

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Spadek sprzedaży w czasie europejskim? TaWhy 5 6 185 2011-03-09, 01:03:34
Ostatni post: kivoart
  Drastyczny spadek iStock w porównaniu Alexa Salmon 12 9 010 2009-03-20, 22:00:44
Ostatni post: tsz01
  Jakie konsekwencje niesie ze sobą spadek wskaźnika akceptacji na iStockphoto? Salmon 9 6 296 2008-12-24, 14:46:06
Ostatni post: Salmon

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości