Dramatyczny spadek sprzedaży w ostatnich miesiącach
#31
No przecież żartowałem sobie, nigdzie się z IS nie ruszam, chyba że mnie sami wywalą. Smile
W końcu to zawsze parę $ miesięcznie wpada, mimo, że w zasadzie ich olałem Smile
Z tą niszą byłoby fajnie, ale hmm jak już się na coś wpadnie to przestaje być niszowe Smile.
A z tym samokrytycyzmem to dobre jest, też tak czasem miewam i to mobilizuje, ale raczej nie w branży stockowej. Tu siadłem na laurach osiągnąłem swój pułap wyżej nie podskoczę, bo nawet jak się "inspiruję" Smile zdjęciami z TOP-u to one do topu niestety nie wchodzą i specjalnie sprzedaży nie zwiększają.

Sławku imienniku mój Smile właśnie gdybym ja umiał bardziej komercyjnie jakieś takie inne świeższe spojrzenie miał to może jeszcze bym na wyższą półkę wskoczył ale póki co jakoś brak mi tego spojrzenia z poziomu klienta (grafika).
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Dramatyczny spadek sprzedaży w ostatnich miesiącach - przez pershing - 2011-12-13, 21:03:32

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Spadek sprzedaży w czasie europejskim? TaWhy 5 6 185 2011-03-09, 01:03:34
Ostatni post: kivoart
  Drastyczny spadek iStock w porównaniu Alexa Salmon 12 9 010 2009-03-20, 22:00:44
Ostatni post: tsz01
  Jakie konsekwencje niesie ze sobą spadek wskaźnika akceptacji na iStockphoto? Salmon 9 6 294 2008-12-24, 14:46:06
Ostatni post: Salmon

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości