Dramatyczny spadek sprzedaży w ostatnich miesiącach
#29
(2011-12-13, 20:22:20)pershing napisał(a): Cóż z tego co piszecie wychodzi, że poprostu moja twórczość jest do d..y ma znikomą wartość komercyjną a do tego jest słaba technicznie i zwyczajnie jestem za cienki w uszach żeby zarabiać[...]

Sławku, mój imienniku Smile
Podobnie jak Ty i kilku kolegów na forum bywam rozżalony, doszukując sie teorii spikowych. Co jakis czas próbuje wrzucić swoje zdjęcia do Vetty lub Agency a one sa standardowo odrzucane (mam w Vetta tylko jedno zdjęcie).
Mógłbym wskazać niemalże identyczne zdjecia z kolekcji V lub A, które tam sie znalazły a moje nie były wystarczająco artystyczne. Byc może właśnie to o czym piszesz Ty i max odgrywa tu rolę (inspektorzy i fotograficy jednocześnie), ale staram sie myslec, ze to ja jestem za cienki aby do tych lepszych kolekcji moje zdjęcia trafiały.

Takie myslenie pozwala sie starac robić lepiej, robic ciekawiej, robic bardziej komercyjnie... jakkolwiek czasami lenistwo przeważa i odwalam jakis kolejny bubel.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Dramatyczny spadek sprzedaży w ostatnich miesiącach - przez fotek - 2011-12-13, 20:44:28

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Spadek sprzedaży w czasie europejskim? TaWhy 5 6 185 2011-03-09, 01:03:34
Ostatni post: kivoart
  Drastyczny spadek iStock w porównaniu Alexa Salmon 12 9 010 2009-03-20, 22:00:44
Ostatni post: tsz01
  Jakie konsekwencje niesie ze sobą spadek wskaźnika akceptacji na iStockphoto? Salmon 9 6 297 2008-12-24, 14:46:06
Ostatni post: Salmon

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości