Dramatyczny spadek sprzedaży w ostatnich miesiącach
#23
Max ja Ci powiem dlaczego się tak dzieje z rozpatrywaniem plików. Już kiedyś chyba o tym głośno mówiłem (pisałem) ale tu powtórzę. Być może to moja mocno pojechana teoria spiskowa, ale ja osobiście nie potrafię tego w żaden racjonalny sposób inaczej wytłumaczyć.
otóz jak wszyscy doskonale wiemy IS nie zatrudnia etatowych inspektorów(czytaj obiektywnych fachowców) a nasze zdjęcia są przeglądane przez wybrane grono spośród nas samych czyli sprzedających w Istock. I teraz przyjmijmy taką sytuację Ty masz w swoim folio perełkę która robi Ci statystyki, napędza sprzedaż i nagle dostajkesz do rozpatrzenia zdjęcie bardzo podobne do twojej perełki i w dodatku lepiej opisane i o dziwo lepsze technicznie. Co robisz z tym zdjęciem odpowiedz sobie sam. Być może jesteś w kilku procentach odmieńców i zrobisz z nim co innego niż te ponad 90% by zrobiła.
Własnie dzięki takiemu systemowi przyjmowania zdjęć zawsze bedzie zgrzyt bo przecież taka sytuacja jaką opisałem nie raz nie dwa się zdarzyła.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Dramatyczny spadek sprzedaży w ostatnich miesiącach - przez pershing - 2011-12-13, 19:40:38

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Spadek sprzedaży w czasie europejskim? TaWhy 5 6 182 2011-03-09, 01:03:34
Ostatni post: kivoart
  Drastyczny spadek iStock w porównaniu Alexa Salmon 12 8 983 2009-03-20, 22:00:44
Ostatni post: tsz01
  Jakie konsekwencje niesie ze sobą spadek wskaźnika akceptacji na iStockphoto? Salmon 9 6 290 2008-12-24, 14:46:06
Ostatni post: Salmon

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości